2733
2734
عنوان

دلستر برای وزن گیری جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 48713 بازدید | 57 پست
ان شاءالله ک همه چی خوب و نرمال من دکتر هر چقدر بگه وزن و قدش ایناش خوبه همش فک میکنم دروغ میگن 😕😁

بهم گفت وزنش 2300 و نرماله اما بنظرم یه کم بیشتر بود بهتر بود😕

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍

غذای کبابی خیلی تاثیر داره تو وزنگیری بچه.

در کنارش مصرف قرص زینک البته اگه دکترتان صلاح بدونن. 

واقعا وزن میده به جنین. 

دلستر گندم.

ماکارونی. شیر زمینی و حبوبات فوق العاده است. 

آش جو.حلیم.

عسل  گردو. 

پسته و...

دیدی میل اگه بتونی مزه اشو تحمل کنی میگن خیلی خوبه. 

من که نتونستم بخورم لیدی میل

پسرم ۳ ماهشه و من فقط با قرص زینک و تغذیه تو ماه آخر با چیزایی که گفتم خوردم وزنش ۳۸۰۰ بود ماشالله  موقع تولد.

هندونه ام زیاد خوردم که خداروشکر زردی نداشت.

حلیم و عدسی و... 

چون ماه رمضان بود. نون و پنیر و سبزیجات هم زیاد میخوردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هرروز پنج لیوان اینا دلسترمیخوردم البته تمایل داشتم یدونه رو کامل بخورم ولی شوهرم شکمو نصفشوخودش ...

سلام ببخشید شما دلستر میخوردید،بچتون بیش فعال نشد؟ منم میخورم آخه ولی از این بابت میترسم گفتم از یه با تجربه بپرسم 

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
2731
نه من سرهردودلسترزیادمیخوردم،خیلی آرومن پسرام

مرسی از جوابت،آروم شدم،دیگه با خیال راحت دلسترمو میخورم 😍 خدا پسراتو برات حفظ کنه

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
2738
دلستر وزن خودتو میبره بالا هیچی نداره  لیدی میل خوبه کلی ویتامین داره

دلستر بدون قند خیلی مفیده،حاوی عصاره مالت و رازکه و فواید خیلی زیادی داره،خواهرم هم ماه آخر میخورد بچش 3800شد منم که از روز اول دارم میخورم ویاردارم به دلستر تلخ اگه نخورم دق میکنم😁

من هرروز پنج لیوان اینا دلسترمیخوردم البته تمایل داشتم یدونه رو کامل بخورم ولی شوهرم شکمو نصفشوخودش ...

از ماه چند اینطور خوردی منم ۲۳ هفته م میخوام بخورم خوبه؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
دلستر بدون قند خیلی مفیده،حاوی عصاره مالت و رازکه و فواید خیلی زیادی داره،خواهرم هم ماه آخر میخورد ب ...

چه مارکی ؟ توروخدا بگو ؟ گرونه ؟ تابحال نشنیدم دلستر بدون قند

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
از ماه چند اینطور خوردی منم ۲۳ هفته م میخوام بخورم خوبه؟

من از اول میخوردم،البته من شیرزیادترمیخوردم سرپسردومم زیادغذانمیخوردم ولی هرروز پنج لیوان شیر محلی پرچرب می‌خوردم .....پسردومیم درشتربود