2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2728
2738
اصلاح نکردم😢چی بذارم روس خوب شه میدونی؟

خب بگو چه طوری این طوری شد تا درمان بهت بگیم. اگر چیز گرمی خوردی تا چتد روز خنکی بخور . کاهو و خیارو هتدونه بخور . خود خیارو ورق ورق کن بذار رو صورتت 

خب بگو چه طوری این طوری شد تا درمان بهت بگیم. اگر چیز گرمی خوردی تا چتد روز خنکی بخور . کاهو و خیارو ...

من یمدت اریترومایسین میخوردم بخاطر عفونت گلوم،شبش گوشت بره خوردم خوابیدم بیدارشدم دیدم اینجورشده 😭

2706