2726
عنوان

زندگی در آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 45554 بازدید | 48 پست

عزیزم پیشنهاد میکنم ایران زبانتون رو بخونین اگر مهاجرتتون قطعیه.

بدون زبان ام میتونین مهاجرت کنین ولی خیلی خیلی اذیت میشین.

زبان آلمانی زبان سختیه و نیاز به زمان داره تا واستون جا بیفته.

منهای اون پیشنهاد میکنم قبل از مهاجرت خودتون هم یه حرفه ای رو مثلا مثل آرایشگری یا حسابداری یا هر چیز دیگه ای دنبال کنین که بعد از مهاجرت با یک دوره فشرده وارد کار بشین و تازه نخواین تو سن بالا و با وجود بچه و زبان سخت همه چیز رو از ابتدا شروع کنین.

بچه هاتونم اگر ایران زبان بخونن اونجا ادامه مدرسه رو میرن ولی اگر بعد از ورود تازه بخوان زبان رو شروع کنن اونجا چند سالی باید تو مدرسه پایینتر بشینن که خب سخته.

عموما تو کشورهای جهان اول خانوم و آقا هر دو شاغل اند بنابراین سعی کنید کنار مدرک دانشگاایتون چنتا دوره تخصصی هم بگذرونین البته با مدرک معتبر مثلا از جهاد دانشگاهی.

خلاصش اینکه با برنامه مهاجرت کنین که کم نیارین. به هر حال مهاجرت خودش سخته .فک کنین از ابتدای مدرسه دخترتون باید جلسه اولیا شرکت کنین و شما زبان بلد نباشین و بابت همین دخترتون جلوی دوستاش خجالت بکشه و نخواد که شما بیاین دم مدرسه.....

آلمانی رو حتمنه حتما تو ایران تا انتهای مقطع ب1 بخونین. همه اعضای خانواده نه فقط همسرتون.

موفق باشین

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم پیشنهاد میکنم ایران زبانتون رو بخونین اگر مهاجرتتون قطعیه. بدون زبان ام میتونین مهاجرت کنین و ...

دوره های ایران رو که تو آلمان قبول نمیکنن، هر شغلی بخوان داشته باشن باید یه دوره ی سه ساله برن، البته تا دوره میبینن دولت از لحاظ مالی ساپورت میکنه. حتی مدتی هم که زبان میخونن دولت ساپورت میکنه. البته همه ی اینا به شرطیه که بپذیرنشون به عنوان مهاجر

2728
دوره های ایران رو که تو آلمان قبول نمیکنن، هر شغلی بخوان داشته باشن باید یه دوره ی سه ساله برن، البت ...

البته منظورم شغل های بدون تحصیلات دانشگاهی هست ، مثل آرایشگری  که درآمد خوبی هم داره

وكيل هاي مخصوص مهاجرت بهر حال راهكارهايي دارن من آلمان هستم اينجا امكانات خيلي خوبه براي زندگي و تحص ...

سلام عزیزم میتونی کمکم کنی؟

من دارم اقدام‌میکنم و‌ بچمه یکسالونیمه دارم نمیدونم دانشجویی بیام یاکاری اخه سابقه کارم به رشتم ربط نداره

فوق لیسانسم

مالیات بالاست اونجا؟

کاربر سابق هستم  نینیم عشقه منو باباشه 

دخترتون بخاطر مسئله ای که گفتین تو مدارس خاص تحصیل میکنه و اتفاقا برای ایشون اصلا جای نگرانی نیست چون خیلی رسیدگی میکنن 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

چقدر میخاین هزینه رفتن کنید؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

کلا مهاجرت رو دوست ندارم ولی این رو می‌دونم برای دخترتون توی آلمان شرایطی بهتری فراهم میشه.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من از دوستانم چند ماه روسیه بودن بعد رفتن آلمان ویزای کار گرفتن الان اونجا زندگی میکنه زبان آلمانی  حتما اینجا یاد بگیرین آلمانم شرایط آب هوایی دلگیری داره براتون آرزوی موفقیت میکنم هرجا که رفتین💝

خـ❤داے ݥـهرباݩ برایــݥ ڪافیسݓ
وكيل هاي مخصوص مهاجرت بهر حال راهكارهايي دارن من آلمان هستم اينجا امكانات خيلي خوبه براي زندگي و تحص ...

سلام ببخشید میخواستم بدونم میشه اونجا خونه خرید و اقامت گرفت؟ 

2706