2726
عنوان

دیروز زایمان داشتم بیاین خاطره زایمانم داغ داغه☺+عکس نینیم

| مشاهده متن کامل بحث + 20242 بازدید | 155 پست
ماهان من مدام گریه میکرد منم داشتم گریه میکردم ماماها همش بهم میگفتن برای ما هم دعا کن برای اومدن ام ...

من گریه کردم😭😭

ی خاطره ماله یکی دیگه م بودخوندم ودوباره اشک😓😢😭

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله که خودت تجربش کنی ببینی چقدددر شیرینه

ان شاالله ممنونم.

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
2728
میشه بپرسم چرا تهدید به زایمان زودرس بودی؟ انشالله که خدا پسرتو حفظ کنه دعا کن منم به موقع زایمان ...

چون لکه بینی و هموراژی داشتم عزیزم.

انشالله که همه چی رو به راهه عزیزم توکلت به خدا باشه

این چه حرفیه .😕 دوقلو هایی که توی یه کیسه اب و از یک جفت تغذیه میکنن از ژنتیک مرد هست

ربطی نداره بعضی ها همسانند بعضی ها ناهمسان که از دو اسپرم و تخمک جدا لقاح شده اند و همسانا ازیک تخمک و اسپرم لقاح شده اند و در مراحل اولیه به دوقسمت تقسیم میشن و کاملا اتفاقی هست...

و دی ان ای شبیه تری به هم دارند به همین دلیل از دوقلو های نا همسان به یکدیگر شبیه ترند...

وای خیلی خاطره قشنگی بود از اول بغض کردم تا آخر حسابی گریه کردم با این که محل کارم هستم. دلم میخواد هزار بار دیگه بخونم، زیبا بود زیبا

تبریک مامان خانوم، خدا آقا ماهان حفظ کنه واست   

وای خیلی خاطره قشنگی بود از اول بغض کردم تا آخر حسابی گریه کردم با این که محل کارم هستم. دلم میخواد ...

عزیز دلممممم❤❤❤❤

خیلی ممنونم ازت انشالله که خدا نصیب خودت بکنه این لحظه های قشنگو😍😍😍😍😍

اینم از آقا ماهان😍😍😍❤❤❤❤

خدا حفظش کنه ❤❤❤

واسه منم دعا کن❤❤❤

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
عزیزم اونجاش که گفتی مامانت اومد پیشت و بغلت کرد گریه ام گرفت مامان من هزار کیلومتر ازم دوره کی باشه ...

اره منم دلم گرفت

منم تو اقدامم اما کشوری هستم که مامانم نمیتونه بیاد مگر اینکه معجزه بشه

چند وقت پیش دوستمم زایمان کرد خرکاری کردن و این در و اون در زدن مادرش نتونست بیاد

البته من به خودم دلگرمی دادم که شوهرم خیلی بیشتراز مامانم میتونه اروومم کنه

(چه کنیم مجبوریم )

استارتر عزیز واقعا از روحیت لذت بردم . خدا نی نیتو سالم نگه داره گلم

عزیزم خاطرت رو الان خوندم ماشاءالله آقا ماهان واقعا ماهه😘😍خدا حفظش کنه براتون گلم.خیرش رو ببینی😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
اره منم دلم گرفت منم تو اقدامم اما کشوری هستم که مامانم نمیتونه بیاد مگر اینکه معجزه بشه چند وقت پ ...

عزیزمممم❤❤❤ واقعا بودن همسر کنار آدم نعمته اون موقع هم قدرتو بیشتر میدونه هم میفهمه چقدر سختی کشیدی. 

من با این که مامانم کنارم بود بعد از زایمان همش چشمم به ساعت بود که سساعت ملاقات بشه و شوهرمو ببینم

2706