2726
عنوان

باشوهرم قهرم میخوام دیگ محلش نذارم

340 بازدید | 22 پست

همیشه عصبی میشه همه چی از دهنش در میاد بهم میگه بعدم فرداش یا چند ساعت بعدش اروم میشه و میاد معذرت خواهی یا رفتارش باهام خوب میشه...از صبح تا حالا دلم گرفته دیشب بدجوری بهم توهین کرد و خوردم کرد الانم رفتارش خوب شده باهام ....تصمیم گرفتم فقط براش شام و ناهار بپزم و بهش بگم برو هر غلطی خواستی بکن ....دو سه ماه بیشتر نیست عروسی کردیم ولی دیشب بدجوری ازش بدم اومد هنوزم بغض دارم😔

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کمتر باهاش اصطکاک ایجاد کن.اینم که گفتی خصوصیت کل مرداست نه همسر تو

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

وقتی عصبانی هستن

سکوت کنید یا برید یه اتاق دیگه 

وقتی آروم شدید با هم صحبت کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

گلم مردا همینن صبور باش اگر توام مثل اون باشی که دیگه می شی یه پا مرد اون زن گرفته که لطیف باشه مهربون باشه همدمش باشه دکتر حبشی می گه قهر بیشتر از پنج دقیقه برای زندگی سمه من الان ایپو رعایت می کنم اوضاع بهتر شده با حرف زدن مشکلات رو حل کن نه قهر و داد و بیداد مرد زده می شه اینطوری

من که هر وقت ناراحت میشم شام و نهار درست نمیکنم ایا کارم اشتباهه یا درسته خانمای با ذکاوت

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
کمتر باهاش اصطکاک ایجاد کن.اینم که گفتی خصوصیت کل مرداست نه همسر تو

اصلا من باهاش حرف نمیزنم وقتی عصبی میشه من رفتم تو اتاق اون فقط داد میزد 

گلم مردا همینن صبور باش اگر توام مثل اون باشی که دیگه می شی یه پا مرد اون زن گرفته که لطیف باشه مهرب ...

زن افریده نشده ک فحش بخوره یا غرورش خورد بشه منم ادمم اگ بخوام برم طرفش با روی خوش بنظرت نمیگه چه ادمیه ک با اینهمه حرفی ک بهش زدم اومده طرفم؟

خب اينجوري كه اوضاع بدتر مي شه. بشين باهاش حرف بزن و ازش بخواه خشمش رو بره درمان كنه.

چند بار باهم حرف زدیم و قول گرفتیم فایده نداره

2706