2733
2739

خدا به ( بعضی )مردم ایران در دادن شعور و عقل و فرهنگ کوتاهی کرده

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
خدا به ( بعضی )مردم ایران در دادن شعور و عقل و فرهنگ کوتاهی کرده

اره واقعا میدونی حالا انبار کنن اصلا مسئله ای نیست ولی واقعا برای مریضایی که بی اختیاری دارن نبود پوشک وحشتناکه و چاره ای هم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه همه به همنوع فکر کنن دنیا گلستان میشه ولی متاسفانه هر کی به فکر خویشه. خیلیا به من پیشنهاد دادن ک از الان پوشک بچه بگیر قایم کن تا زایمانت. گفتم تا اون موقع خدای بچه منم کریمه. الان خیلیا نیاز دارن من ک نیاز ندارم چرا باید بخرم. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اگه همه به همنوع فکر کنن دنیا گلستان میشه ولی متاسفانه هر کی به فکر خویشه. خیلیا به من پیشنهاد دادن ...

دقیقا قربون طرز تفکرت خدا بزرگه خدا روزی رسونه نمیدونم چرا روزی بقیه رو هم انبار میکنن بعد بقیه باید به سختی بیوفتن

واقعا خود مردم دارن قحطی و میارن.

اونوقت توقع دارن ارزونی هم بشه.

منم از حرصم گفتم فقط یه بسته نوار برای ماه دیگم میرم میخرم اونم چند روز قبلش.واقعا خجالت آوره که میری مغازه ،فروشنده ها میگن حتی آقایون میان کارتن کارتن نوار از مغازه ها جمع میکنن!!!!

کی قراره با فرهنگ بشیم نمیدونم

خدا هم تو قرآن گفته تا ملتی نخوان سرنوشتشون تغییری نخواهد کرد

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2738

اصلا دلیلی نداره انبار کنیم...گیرم قحطی بیاد...پیدا نشه...بقیه هر کاری می کنن ما هم همون کارو می کنیم. بچه ی ما، پدربزرگ و مادربزرگ ما و خود ما باارزش تر از بقیه نیستیم. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
واقعا خود مردم دارن قحطی و میارن. اونوقت توقع دارن ارزونی هم بشه. منم از حرصم گفتم فقط یه بسته نوا ...

اره با حرفات کاملا موافقم امیدوارم بالاخره خسته بشن و دست بکشن از این کارا چون هم قیمت کالاها هرروز داره گرون تر میشه هم مغازه دارها دارن طمع میکنن خدا واقعا بهمون رحم کنه 

واقعا کار بدی منم بچم پوشک میکنم دیروز یه فروشگاه گیرم اومد چون شماره پنج کم ولی با اینک داشت یه بسته خریدم که به بقیه هم برسه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

‏"توهمِ سود" یعنی در آشفته بازار اقتصاد،می‌روی یک کالا را 100 تومان می‌خری انبار می‌کنی که گران بشود و 250تومان بفروشی و خیال می‌کنی 150تومان سود کردی درحالی که با کاهش ارزش پول کشور و افزایش گرانی ساير کالاها، 250 تومان امروز کمتر از 100تومان دیروز می‌ارزد و تو توهم سود داری

اصلا دلیلی نداره انبار کنیم...گیرم قحطی بیاد...پیدا نشه...بقیه هر کاری می کنن ما هم همون کارو می کنی ...

اره دقیقا همینه همه ی باهم برابریم ،هیچکس عزیزتر از بقیه نیست 🤕🤕 

واقعا کار بدی منم بچم پوشک میکنم دیروز یه فروشگاه گیرم اومد چون شماره پنج کم ولی با اینک داشت یه بست ...

خدا خیرتون بده بخدا اگر به این باور برسن که اگر به بقیه رحم کنن خدا هم بهشون رحم میکنه کلی شرایط عوض میشه 

‏"توهمِ سود" یعنی در آشفته بازار اقتصاد،می‌روی یک کالا را 100 تومان می‌خری انبار می‌کنی که گران بشود ...

خدا کنه که از این توهم در بیان بخدا دارن دستی دستی با این حرص و ولع پدر اقتصاد جامعه رو در میارن 

2706