2703
2553
عنوان

نفخ شدید نوزاد و قطره دایمیتین

87069 بازدید | 14 پست
سلام مامانا،پسر من از دو ماهگی به خاطر نفخ شدید و دل دردهایی که داشت از قطره دایمیتین استفاده میکنه،الان 5 ماه و نیمه!یکی دوبار خواستم مصرف دارو را قطع کنم ولی همچنان نفخ داشت و گریه های وحشتناک میکنه میخواستم بدونم چند ماهگی معمولا این نفخ ها خوب میشن و از کی و چطور میتونم دارو رو قطع کنم؟آخه میترسم عوارض داشته باشه!میتونم از عرق نعنا به عنوان جایگزین استفاده کنم؟اگه شما تجربه ای داشتین لطفا کمکم کنین!
Lilypie Pregnancy tickers
قطره کارمینت خیلی خوبه که دکتر به من می گفت تا 4 بار در روز می تونی بدی.گیاهیه.عزیز دلدرد تا 3 ماهگی و نهایتا 6 ماهگی خیلی بهتر میشه.البته ممکنه پسر شما مثل پسر من باشه.منم فکر می کردم گریه هاش مال دل درده.ولی بعد فهمیدیم پسرم از نوع بچه های گریه ای هست.بعضی بچه ها خیلی گریه می کنن که فقط مال دلدرد نیست
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دکتر به دختر من هم داده بود من یه مدت کم بهش دادم بعد اروم اروم قطعش کردم و گریپ میکسچر رو جایگزین کردم و اگر شیر مادر میخوره خودتون غذاهای نفاخ نخورید و اگر خوردید بلافاصله بعدش عرق نعناع با چایی نبات غلیظ بخورید یا کمی زیره
سرا جان شکم نینی سفت میشه . طوری که وقتی دست میزنی عین بادکنک شده ........ این نشونه ی نفخ هست . همچنین گریه ی نوزاد ........ شما نباید غذاهای نفاخ بخورید ...... مثل انواع بنشن و خیار و .........
کاری نمیتونی بکنی ........ اگه این قطره ای که گفتم رو براش بگیری برا دفع باد معدش و پی پیش هم خوبه ........ من به کیانا که میدادم آب بود رو آتیش ... کلا بعضی بچه ها باد معدشون خیلی بدبوئه ........
2714
ولی معمولا برای هر سنی یه دارویی میدن مثلا اینفاکول بیشتر دوره نوزادی استفاده میشه
بهتره این دفعه که رفتی دکتر از پزشکش سوال کنی عرق نعنا هم خیلی خوبه من از بدو تولد دادم هیچ مشکلی پیش نمیاد طبیعی هم هست
2706