2726
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 149605 بازدید | 5545 پست

سلام دوستان من گوشی ندارم مجبورم دیربه دیربیام امروزرفتم آزغربالگری پرکاری تیروییدنشون دادم بردم به دکترم نشون دادم اصلاهیچی نگفت خیلی نگرانم 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به مامانای سخت کوش دوقلوها  منم دوقلو دارم .هفته ۱۲ هستم.۱۰ روزه بخاطر خونریزی استراحت مطلق هستم و سرکار نمیرم.خیلی ضعف دارم و هرشب بدون غیبت سر ساعت ۳ بیدار میشم.کسی اینجور بوده ؟  

2728
سلام مامانا.من هفته نهم هستم دوقلو دارم.اما اصلا ویار حالت تهوع ندارم چون میگن تو دوقلویی علائم خیلی ...

آدمها باهم متفاوتن، بارداری هاشونم متفاوته.حتی ممکنه بعضیا کلا حالت تهوع یا ویار نداشته باشن که این از خوش اقبالی شونه. البته من خودم از هفته ششم بارداری حالت تهوع داشتم.

خلاصه که فقط سعی کن ازش لذت ببری ، همه چی به موقع ش اتفاق نیفته.👍

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
سلام به مامانای سخت کوش دوقلوها   منم دوقلو دارم .هفته ۱۲ هستم.۱۰ روزه بخاطر خونریزی استراحت م ...

خب ضعف که طبیعیه. خیلی خیلی مراقبت کن و به خودت برس. اما اینکه هرشب ساعت ۳ بیدار میشی بنظرم یکم زوده، سعی کن شبا حتما بخوابی.بعضیا میگن بیخوابی شبها ، بعدا بعد از بدنیا اومدن بچه ها ممکنه روندش همونجور باشه و خیلی اذیتت کنه.

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
هماتوم داری؟منم دوبار تاحالا خونریزی کردم

نه هماتوم ندارم.ولی بازم خونریزی شدید داشتم.چند ساعت طول می کشه بعد لکه میشه.تو سونو فقط گفته هر دو جفت سیرکولار گرید یک.۱۳ هفته.دکترم گفت بخاطر  نوع جفت و بارداری دوقلو خونریزی داری.فقط استراحت میکنم و پروژسترون 

واسه منم تو انومتاي ٣٨ بود الان شده ٣٠

سلام

منم دوقلو باردارم و تو هفته 20 سونو دادم طول سرویکسم 30 شده

شما چیکار کردین؟ سرکلاژ انجام دادین یا استراحت مطلق؟

امپول هم میزنید؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
2706