2726
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 149618 بازدید | 5545 پست
سلام دوستان من گاهی زیر شکمم سفت میشه مثل حالتی جمع میشه طبیعیه؟واسه جمع کردن نینیامه یا انقباضه؟

کل شکمت یا یه سمت سفت میشه ؟؟اگه فقط یه سمته شکمته بچه خودشو سفت کرده بعد دست بکش روش نوازش کن شل میکنه . اگه نه کل شکم سفت میشه و شل میشه و منظمه میشه انقباض(سفتی مث پیشونی) که حتما ب دکترت بگو 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
دوستان من الان رفتم دستشویی یکمی از ترشحاتم مثل قبل سفید نبود یکم حالت کرم رنگ داشت طبیعیه یا لکه ک ...

حتما لباس زیرتو تند تند عوض کن نم یا رطوبت داره عوض کن .خودم در روز کم کم ۳ بار عوض میکنم‌

مامان دوتا فندق هستم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کل شکمت یا یه سمت سفت میشه ؟؟اگه فقط یه سمته شکمته بچه خودشو سفت کرده بعد دست بکش روش نوازش کن شل می ...

زیر شکمم

مثلا امروز از صبح تا حالا همش گرفته

اصلا یه حالیه نمیفهمم گرفتست یا کشیدگیه 

یجوریه کلا

نی نیهامم مثل قبل تکون میخورن حتی حرکاتشوت شاید زیادترم شده باشه

خدایا خودت مراقب نی نیهای تو دلم باش  
کل شکمت یا یه سمت سفت میشه ؟؟اگه فقط یه سمته شکمته بچه خودشو سفت کرده بعد دست بکش روش نوازش کن شل می ...

دقیقا زیر ناف بالای مثانه

2728

[QUOTE=82516504]زیر شکمم مثلا امروز از صبح تا حالا همش گرفته اصلا یه حالیه نمیفهمم گرفتست یا کشیدگیه  یج

تو ۲۰ هفته معمولا شکم حالت کشیدگی داره انگار پوستت میخاد کش بیاد یکمم شکم سفت میشه .البته هنوز بچها پایینن تو این هفته.ولی ب دکترت بگو 

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
[QUOTE=82516504]زیر شکمم مثلا امروز از صبح تا حالا همش گرفته اصلا یه حالیه نمیفهمم گرفتست یا کشیدگیه ...

منم همینه همش انگار شکمم پوستش داره کشیده میشه گاهی احساس میکنم الان پاره میشه و قشنگ سنگینیه بچه ها رو پایین حس میکنم

حالا بنظرتون این طبیعیه یا انقباضه؟

انقباض مدت زمانش چقدر طول میکشه؟ 

مثلا سنگینی از من امروز از صبح تا الان هست

و اونجوری هم که میگین مثل پیشونی سفت میشه نیست

وقتیم میخوابم از سنگینی چیزی حس نمیکنم

نمیفهمم چیه

حالا فردا به دکترمم میگم ببینم چی میگه

[QUOTE=82516504]زیر شکمم مثلا امروز از صبح تا حالا همش گرفته اصلا یه حالیه نمیفهمم گرفتست یا کشیدگیه ...

انقباض و زایمان زودرس با درد همراه یانه؟

لکه بینی هم داره؟

منم همینه همش انگار شکمم پوستش داره کشیده میشه گاهی احساس میکنم الان پاره میشه و قشنگ سنگینیه بچه ها ...

ان شالله انقباض نیست ،انقباض میگن بعضی وقتا بدون درد و میگیره و ول میکنه مثلا هر ۳ دیقه یا کمتر فواصلش منظم میشه .ب دکترت بگو اگه تشخیص انقباض داد برات دارو میده برا جلوگیری

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
ان شالله انقباض نیست ،انقباض میگن بعضی وقتا بدون درد و میگیره و ول میکنه مثلا هر ۳ دیقه یا کمتر فواص ...

انشاالله

ممنون عزیزم

شماهم انقباض داشتین یانه؟

سلام بچه ها.فرزانه قرار بود امروز سز بشه چی شد؟خبر ندارین

سلام عزیزم من جمعه شب دردم گرفت شنبه سزارین کردم 

ایشالله شما ها هم همگی به سلامتی زایمان کنین

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی
سلام عزیزم من جمعه شب دردم گرفت شنبه سزارین کردم  ایشالله شما ها هم همگی به سلامتی زایمان کنین

اخی عزیزم مبارکه.انشالله که کوچولوهات زیر سایه پدر مادر یزرگ بشن.چند کیلون؟تو دستگاه رفتن؟

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

منم شنبه میرم بستری بشم.تا زایمان کنم.وزن بچه ها کمه.دکترم میگه جاشون تنگه احتمال خفگی هست.برم تحت نظر باشم هر روز نوار قلب بگیرن و ۲بار در هفته سونو داپلر بشم.ی وقت خون رسانی به بچه ها کم شد یا نوار قلبشون بد بود سریع ختم بارداری بدن

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون
نه خدااااروشکر .الا امپولی میزنی ؟

نه عزیزم

دیروز رفتم دکتر  سونو کرد و معاینه گفت همه چی خوبه مشکلی نداری نیاز به آمپول نیست فقط واسم آزمایش کشت ادرار نوشت گفت ازمایشو بده شاید عفونت ادرار باشه 

حالا تا جواب بیاد ببینم چی میشه

2706