2726
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 149605 بازدید | 5545 پست
کسی هس پیشت یا تنهایی؟من الان بچهام دوماه و ده روزشونه.یکیشون پنج کیلو یکیشون چاروهشتصد.انشالله نینی ...

نه تنها نیستممم مامانممم هست با مادرشوهرممم شیفت عوض میکنن ولی خودمممم همش بیدارمممم ب دما بدنشون ب همه چیزشون بعد شیر میدمممم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره از ۳ سی سی شروع میشه ب ۳۰ تا برسه میدن زیره سینه  حداقل ۱۴ روزم دوره انتی بیوتیک

براي من از امروز تمرين كردن برن زير سينه و خداروشكر سينه گرفتند شما بچه ها را بدون لوله آوردي خونه؟با چي شير خشك ميدي؟

2728
من برنجو خورشت نمیخوردم .... فقط ماهی میوه مغزه شیر میخوردمممم  واس من ۳۳ هفته ۴ روز بدنیا او ...

منمً٣٣هفته بودم ٢٣٠٠و٢٠٩٠وزنشون بود برنج نميخوردم و فقط كبابي ميخوردم قلرچ كبابي هم ميگن خيلي تاثير داره

😥😥 سناى عزيزم اميدوارم خدا به بزرگى و عظمت خودش به جوجه هات سلامتى عطا كنه زودى بيان خونه پيشت خان ...

عزيزمي اميدوارم زودتر اين روزها تموم بشه و ني ني هات را در آغوش بگيري

بچه ها من امروز احساس میکنم تو قسمت ببخشین واژنم حباب میترکه یعنی به نظرتون حرکت نی نی هام هستش؟؟

اگه لگد نی نی باشه خطر داره؟؟

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی
بچه ها من امروز احساس میکنم تو قسمت ببخشین واژنم حباب میترکه یعنی به نظرتون حرکت نی نی هام هستش؟؟ ا ...

عزيزم ني ني هات اومدن پايين منم اينجوريم تو واژنم لگداشونو حس ميكنم مال من بريچ هم هستن لگد ميزنن خيلى دردم مياد 

عزيزم ني ني هات اومدن پايين منم اينجوريم تو واژنم لگداشونو حس ميكنم مال من بريچ هم هستن لگد ميزنن خي ...

اخه برا من زود نیس پایین اومدنشون؟؟الان نزدیک هفته ۳۴ هستم

بچه ها توراخدا بیایین باهم باشیم تو واتساپ یا تل گ راام یا اگه گروهی دارین که بچههاشون نارس منم عضو کنین من پسرم آوردم خونه ولی یه جور افسردگی گرفتمه آخه اینا خیلی کوچیکن هرکس میاد یه چیزی میگه بعد فقط می خوابن آدم هزار جور فکر میاد به سرش.سولی جون این شماره ام.۰۹۱۴۲۲۶۳۲۸۰.

نه عزیزم من ک فردا وارد ۳۰ میشم پایینن دیگه دست ما نیست هرجا خواستن میچرخن😄

نگران بودم میخواستم برم دکتر ها الان 

ببخشین احساس میکردم بالای واژنم داره حباب میترکه 

2706