2703
2553
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 149378 بازدید | 5545 پست
منم دوقلودارم هفته10.میشه بگی ضربان قلبشون چندبوداخه واسه من 6تافرق ضربانشونه میخام بدونم همجنسن یان ...

اصلا ضربان قلب ربط نداره واس من یه عدد میزنه ب دکترم گفتم خندید 

سولى جون منم خلطم خونى بود چيزى نيست عزيزم نگران نباش بسترى شدم حالم خوب شد 

الان بهتر شده نمیدونم صبح چرا اینطوریی شدم 

حالا شوهر کار داشت موند بعدظهر برم دکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‍ #فواید_کدو_حلوایی_برای_بارداری

یکی از خواص کدو حلوایی در طول بارداری، تسکین گرفتگی عضلات شکم می باشد.

کدو حلوایی سرشار از ویتامین  A و مواد معدنی است که برای مادر باردار و جنین بسیار مفید است.

2720

‍ #فواید_کدو_حلوایی_برای_بارداری

یکی از خواص کدو حلوایی در طول بارداری، تسکین گرفتگی عضلات شکم می باشد.

کدو حلوایی سرشار از ویتامین  A و مواد معدنی است که برای مادر باردار و جنین بسیار مفید است.

الان بهتر شده نمیدونم صبح چرا اینطوریی شدم  حالا شوهر کار داشت موند بعدظهر برم دکتر

خوبه عزيزم ولى برى دكتر شدت بگيره سخت درمان ميشى نزار سرفه هات شدت بگيره چون واقعا خيلى به شكم فشار مياره 

منم دوقلودارم هفته10.میشه بگی ضربان قلبشون چندبوداخه واسه من 6تافرق ضربانشونه میخام بدونم همجنسن یان ...

عزيزم هيچ ربطى به ضربان قلب نداره اصلا من با ضربان بالاى ١٥٧ هر دوش پسره در صورتى كه ميگن زير ١٤٠ پسره اين اصلا حقيقت نداره 

2714
خوبه عزيزم ولى برى دكتر شدت بگيره سخت درمان ميشى نزار سرفه هات شدت بگيره چون واقعا خيلى به شكم فشار ...

من زبونم پوسش خیلی بد شده شبیه سیلابی شده 

نمیدونم واس سرما خوردگیم 

خسته شدم هروز یه مشکل داریم ای خداااااااااااا

شکرت

من زبونم پوسش خیلی بد شده شبیه سیلابی شده  نمیدونم واس سرما خوردگیم  خسته شدم هروز یه مش ...

اره عزيزم واسه سرما خوردگيه خدارو شكر چه ميشه كرد به اينم راضى هستيم بچه هامون سلامت باشن 

اره عزيزم واسه سرما خوردگيه خدارو شكر چه ميشه كرد به اينم راضى هستيم بچه هامون سلامت باشن 

الهی آمین

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟
عزيزم هيچ ربطى به ضربان قلب نداره اصلا من با ضربان بالاى ١٥٧ هر دوش پسره در صورتى كه ميگن زير ١٤٠ پس ...

خخخ خاله جون برای منم کمتر از این هست ولی هر دو دخترن 😂😍😍

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟
2706