2703
2553
عنوان

لطفا یه روانپزشک خوب به من معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 59355 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزم مرسی از معرفیت من خیلی دنبال دکتر خوب بودم و پیامتو دیدم و رفتم پیش دکتر انصاری فوق العاد ...

یکی این گماشته های دکتر مهاجرانی و‌دکتر انصاری رو‌جمع کنه اینا اگه خوب بودن شماها رو‌اجیر نمیکردن بریزین اینجا تبلیغات دروغ بذارید به چه قیمتی آخه؟ چهار تا آدم گرفتار میان‌ اطلاعات بگیرن برن دکتر خوب بعد شماها بی وجدانا دنبال شکار میگردین صید کنین برای یه مشت دکتر کاسب ‌بیسواد ؟ اینا اگه خوب بودن احتیاج به شما از خدا بیخبرا نداشتن . نکنید اینکارا رو پول به هر قیمتی ارزش نداره آه این مردمی که فریب میدید دامن‌گیرتون میشه

یکی این گماشته های دکتر مهاجرانی و‌دکتر انصاری رو‌جمع کنه اینا اگه خوب بودن شماها رو‌اجیر نمیکردن بر ...

من مطب دکتر انصاری رفتم که کاش نمی رفتم حدود ۵۰۰ هزار تومن تو یک جلسه پول دادم ولی شرایطم از قبل خیلی بدتر شد من هم گول همین گماشته ها رو خوردم

خیلی جالبه انگار مشکل صاحب تاپیکم حل شد چون 

یهو محو شد

قشنگم معلومه هرکی از یه دکتر تعریف کرده با هر اکانتی،یه شخص بوده با یه ادبیات😄😄😄🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
2714