2726
عنوان

🚶هعی روزگار

117 بازدید | 19 پست

سلام 😊کسایی هستن که رشته ای که دوس داشتن رفتن الان از زندگیشون راضین؟من نمیتونم رشته ای رو که میخوام برم و احساس میکنم دنیا رو سرم خراب شده 😭ب اتفاقای بد ترم فک میکنم و میگم اینا برات اتفاق نیافتاده پس خوشبحتی ولی اون ته دلم 😔نه راضی نیستم شاید بچگانه باشه ولی امیدوارم راهنماییم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😑نمیدونم سه سال از عمرم رفت واقعا احساس مرگ دارم

خدا نکنه چرا مرگ اخه . منم از رشتم راضی نیستم ولی احساس میکنم این سه سال دانشگاه بهترین سالای عمرم بوده که دیگه تکرار نمیشه. سعی کن از لحظات زندگیت لذت ببری و بدون تو ایران هیشکی تو جای درستش نیست پس الکی ناراحت نباش و امیدوار باش اینده بهتر میشه

خدا نکنه چرا مرگ اخه . منم از رشتم راضی نیستم ولی احساس میکنم این سه سال دانشگاه بهترین سالای عمرم ب ...

مینا خانوم درسته همه این حرفا درسته ولی واقعا حرفای بقیه خیلی اذیت میکنه شرمنده اگه زیاد حرف زدم

😑نمیدونم سه سال از عمرم رفت واقعا احساس مرگ دارم

ادم وقتی سنش کمه فکر میکنه این چیزها مهمه. یه روزی به این حرفت فکر میکنی و باورت نمیشه اینو گفتی

تو این مملکت اغلب مردم تو رشته خودشون کار نمیکنن. خیلیها هم حقوقشون کفاف زندگیشونو نمیده. 

2706