2726

معذرت میخوام بخاطر سوالم ولی این روزای باقیمونده درگیرشم

پسر من بلد نیست بعد از دستشویی شماره دو خودش رو بشوره. یعنی اصلا بلد نیست با شلوار بره دستشویی. چند باری هم تمرین کردیم درست نشده. اونجا مثل مهد کودک کسی نیست که مسئول اینکار باشه؟ 

یا رفیق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله گلم خدمه هست که باید باهاش صحبت کنی اما تایم پیش دبستانی اونقدر زیاد نیست که بخواد اونجا دسشویی هم بره بر فرض اینکه پیش اومد و خواست بره بهش یاد بده که به معلمش بگه و قبلش با معلم و خدمه حتما صحبت کن 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

فکر نکنم مشکلی باشه با مربیشون صحبت کن 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

تو مدرسست یا مهد؟

دختر من کلاس میره خدمه یادش دادن که چجوری شلوارشو کامل در نیاره و دستشویی بره به پسر شمام یاد میدن

قرار امسال که پیشم هست شستن خودشونم یادش بدن البته من یادش دادم اما خودش انجام نمیده تنبلی میکنه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ممنون تایم پیش شما چقدره؟ 

عزیزم من تومدرسه کار میکنم و تایم پیش دبستانی در مدرسه ۳/۳۰ 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید