2737
2734

کیا تحت نظر بودن برای تعیبن جنسیت میشه روند کاراتونو لگید لطفا من شهرستان هستم و دکترم تهرانه  برام ازمایش هورمون نوشته بدای چیه ؟؟؟شمام انجام دادبن ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تحت نظر بودم ازمایش هورمون ندادم.‌ ولی ماهی ک باردار شدم تحت نظر نبودم اما جنسیت دلخواهم بود&nb ...

خداروشکر گلم خدا حفظش کنه برات عزیزم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
من خودم یک سری کارا رو انجام دادم ک بچم پسر شه اگه خواستی بهت بگم عزیزم تحت نظر دکتر هم نبودم ولی خی ...

عزیزم 

میشه بگی چه کارایی کردی 

انشالله خدا کوچولوتو برات نگه داره 

مرسی خانومی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من خودم یک سری کارا رو انجام دادم ک بچم پسر شه اگه خواستی بهت بگم عزیزم تحت نظر دکتر هم نبودم ولی خی ...

عزیزم منم راهنمایی کن 

مخصوصا در مورد عرق کاسنی اکر اطلاعاتی داری 

خدا کوچولوتو حفظ کنه برات ❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738