2726
عنوان

نی نی یار بیااااااا خستم کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربریتون قطع شه که نمیتونید واردش بشید مشکلتون چیه؟

خب پس چرا وقتی میام تو صفحه میزنه وردکاربر ک میزنم نمیاد ثبت نام میزنم نمیاد 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
2728
ghamginam

برای بحث سیاسی ، اونو باز میکنم این کاربری رو میبندم دیگه هم تکرار نشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
عزیزم موقع ورود تیک مرا بخاطر بسپار رو بزنید تا هر بار موقع ورود ازتون کد نخواد ، کاربریتون بسته نمی ...

آقاا میزنم ولی بازم وارد نمیشه هر باز ک قط نمیشه بعئ یه مدت اینجوری میشه بعدشم تو گزینها ک بخام بزنم نوشته خروج از نی نی سایت همش نزدیک همن دستم رو خروج میخوره و همین دردسرا برام پیش میاد 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
خب پس چرا وقتی میام تو صفحه میزنه وردکاربر ک میزنم نمیاد ثبت نام میزنم نمیاد 

خصوصیتونو چک کنید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
چه راحت کاربرها رو برمیگردونی، مال منو بهت درخواست دادم سریع قطعم کردی😏😏😏

چی بوده کاربری؟ ایشون بیشتر از 3 روز قطع بودن

من همون روز که بحث کردم با یه کاربر با هم قطع شدیم، دوباره اومدم گفتم کاربریمو بدید بازم قطع شدم

کاربر ملت؟

چی بوده کاربری؟ ایشون بیشتر از 3 روز قطع بودن

نینی یار جان کاربر delarammmmmmmm تاحالا چندبار اومده و چندبارم گفته من براش تاپیک زدم اونم حرف سیاسی قطعش کردین الان نزدیک یه هفتس لطفا ب اینم رسیدگی کنید

2706