2737
2734

سلام اعصابم خیلی خورد شده امروز از طرف مدرسه دخترم دعوت کردن واسه جلسه هماهنگی دخترم کلاس دومه پارسالم همین مدرسه بود غیر انتفاعی هست مدرسشون و از هر پایه فقط یه کلاس دارن اونم تازه تعداد دانش آموزای هر کلاس خیلی کمه  نهایت 10 تا 15 نفرن امسال چند نفر از بچه های کلاسشون رفتن مدرسه دیگه و بچه های دیگه جایگزین شده دو نفر از مامانای بچه های جدید کلا" با همه برنامه ها و تصمیمیات جمع ساز مخالف می زدن و کلیم ازمعلمای پارسال بچه هاشون بد گفتن

مثلا" مدرسه دخترم هر سال برنامه تغذیه دارن حالا اینا می گفتن ابدا" نباید برنامه تغذیه داشته باشین هر چقدر بهشون می گفتیم بابا نظر جمع اینه بر می گشت خانمه می گفت واای نه شاید من یه روز بخوام به بچه هام گردو بدو چه می دونم سیاه دونه بدم من بهش گفتم خانم اینا منافاتی با برنامه تغذیه بچه ها نداره ها و لی باز حرف خودشو می زد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه هر جایی چند نفر هستن برای مخالفت اما باید رای با اکثریت باشه این درست تره

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..
2728
همیشه هر جایی چند نفر هستن برای مخالفت اما باید رای با اکثریت باشه این درست تره

می دونی اصلا" کاری به جمع نداشت که فقط نظر خودش مهم بود انگار مثلا" به معلم میگفت دختر من باااااااید ردیف اول بشینه ها حواست باشه معلمشون میگفت من ردیفی نمی چینم بچه ها دایره وار می شینن میگفت جوری بزار که جلوی چشم خودت باشه حواست همهیشه پیشش باشه

کلاس موسیقی خوبه ولی برنامه تغذیه دیگه واسه چی🤔به نظرم اینا واسه پولِ اضافی گرفتنه مگه باشگاه هست ی ...

خوب بچه ها اکثرا"صصبح ها چیزی میل ندارن طرف های ساعت 10 یه غذای گرم میده مدرسه بهشون

2738
می دونی اصلا" کاری به جمع نداشت که فقط نظر خودش مهم بود انگار مثلا" به معلم میگفت دختر من باااااااید ...

شما خودتو ناراحت نکن معلم هیچ وقت بین بچه ها تبعیض قایل نمیشه مگر در موارد خاص که طرف آشناش باشه مثلا وگرنه همه براش مثل همن 

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..
خوب بچه ها اکثرا"صصبح ها چیزی میل ندارن طرف های ساعت 10 یه غذای گرم میده مدرسه بهشون

آها.چه خوب ...خوبه اینجوری

یه معده گرسنه،یه کیف پول خالی،و یه قلبِ شکسته        باارزش ترین درس ها رو توی زندگی بهت میدن!!!!
تازه میگفت دختر من نباید فرم مدرسه و مقنعه بپوشه 

بهش میگفتین بچه کجایی اینقدر زرنگی 

😃😃

بهش بگو شما برو برای بچه ات یه مدرسه اختصاصی بزن. 

تغذیه هماهنگ و موسیقی جزو قوانین این مدرسه است و شما بااااید رعایت کنی.

درضمن ایکاش کلاس اموزش قانون مداری برای والدین هم برگزار میکردن.

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2706