2733
2734
عنوان

سرطان ریه(هرکی هرچی میدونه بیاد)

12719 بازدید | 66 پست

دوستان آیا کسی تجربه ای از سرطان ریه داشته؟

من برا پدرم اتفاق افتاده و هنوز درمان رو شروع نکردیم(تازه فهمیدیم و به هیچ وجه نمیخاهیم بابام بفهمه)

خیلی میترسم و استرس دارم

لطفا اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

ان شاالله خدا شفاشون بده

عزیزم میشه بگی چطور فهمیدید؟ علائمش چی بود؟

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونید پیوند بزنید،به یه دکتر اعتمادنکنید اگه میتونی وتهرانی دکتر نقشین نوبت بگیر،فقط دکتر نقشین خوبه اگه بتونی نوبت بگیری

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای

من بابام اول دندش بود عمل كرد چند بار و شيمي درمان خوب بود يه سالي يهو متاستاز داد به ريه و كبد و جداره شكم بيشتر يكسالو خورده ايه مدام شيمي درمان ميشه الان بهتره خداروشكر دكتر گفت شيش ماه بيشتر دووم نمياره ولي يكسالو خورده اي گذشته خداروشكر بهتره

نميشه نفهمه پدرتون خوب بالاخره درمانو شروع ميكنه فقط روحيه خيييييييييلي مهمه خييييلي ايشالا خوب ميشه

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
ان شاالله خدا شفاشون بده عزیزم میشه بگی چطور فهمیدید؟ علائمش چی بود؟

پدرم سیگار میکشه خوب طبیعتا سرفه ام خیلی میکردن و برای ما طبیعی بود

اما الان 2ماهه ک پشتشون یکدفعه ای به قدری درد میگیره ک فقط با چند تا مسکن قوی به طور موقت آروم میشه(سوزش و خارش هم داره)

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
2738
شنیدم طب اسلامی آیت الله تبریزیان به راحتی درمانش میکنه

کجا هست؟

من مشهدم

من بابام اول دندش بود عمل كرد چند بار و شيمي درمان خوب بود يه سالي يهو متاستاز داد به ريه و كبد و جد ...

پدر شما چند سالشه؟

پدر من 78سالشه و متاسفانه خیلی روحیش ضعیفه بخاطره همین نمیخایم بفهمه

کجا هست؟ من مشهدم

قم.تومشهدم بگردمراکزمعتبرش تونت هست.شاگردای استادن.

ولی اصلی هاشون توقم هستن.

دکترخیراندیشم که همه میشناسن تهران

این منم⬅🤗اینم منم⬅😈....دیگه حالابستگی داره توچطورباشی
پدر شما چند سالشه؟ پدر من 78سالشه و متاسفانه خیلی روحیش ضعیفه بخاطره همین نمیخایم بفهمه

باباي من ٥٦ سالشه از پنجاه سالگي درگيره

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
چطور متوجه شدین؟ علایم رو میگم؟ ایشالا بلا به دور باشه و سلامتیشونو دوباره بدست بیارن. 

درد پشت همون جایی ک ریه هستش اما پدرم فکر میکنه از زونا هست ک قبلا گرفته

البته با انواع و اقسام آزمایش ها تشخیص دادن

اين مريضي اينقد پيچيدس فك نكنم با طب سنتي و اينا پاسخگو باشه 

قم.تومشهدم بگردمراکزمعتبرش تونت هست.شاگردای استادن. ولی اصلی هاشون توقم هستن. دکترخیراندیشم که همه ...

آره حتما

میدونی درمانش چجوریه؟

شیمی درمانی هم داره؟

2706