2726
عنوان

روز خواستگاریمم😓😓😓😓😭😢

1112 بازدید | 58 پست

من بیست هشت سالمه امروز با معرفی با یکی از خواستگارام قرار داشتم همه چیش اوکیه ..فقط چاق و کوتاه بود از ظاهرش خوشم نمیاد چیکار کنم...همه میگن بله رو بگو دیگه نمیتونی ازدواج کنی واینا خب ظاهرم مهمه .من خودم لاغرو قد بلند و قیافم خوبه چیکار کنم از سنم میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه خیلی برات ظاهرمهم هست جواب منفی بده

شرایطش خوبه؟قدش از تو کوتاه تر نباشه خوبه ها

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

يعني چي كه ديگه نميتوني ازدواج كني

معيار انتخابت را اين نگذار مگه همه خدا و قسمت تعيين كنند 

بشين معيارهات را ببرسي كن ببين تا چه حد راضيت ميكنه ميشه كم و كاستي ها را با خوبيها جبران كرد يا نه

نه اينكه از ترس مجردي بقيه موارد هم نبيني

عزيزم دلايل موجهي واسه ازدواج نداري!! سن و حرفه مردم داره باعث اشتباهت ميشه!!! با اين شعار كه يا درست ازدواج ميكنم يا هيچ وقت ازدواج نميكنم برو جلو!!! خدا بزرگه سني هم نداري كه بخاطر بخواي اشتباه كني بشين عاقلانه بهش فكر كن!!!! اصلا فكر نكن ظاهر مهم نيس مخصوصا هيكل!!! اتفاقا بعد ازدواج مهمترم ميشه چون بعدش بايد طرفت جدابيتي داشته باشه كه شما گرمش بشي در كل اگه مورد خوبي هست برو اگه نيس بخاطر سن و اينا نرو 

اگه خوشت نمیاد قبول نکن عزیزم سنت بالا نیست😐

مرسی  عزیزم دلم باهاش نیس اخه اخلاق خانواده همه چیش اوکیه اوکیه از آشناهای فامیله ولی من کوتاه و چاق دوست ندارم.چون وضعش خوبه و شغل خیلی پر دارامد داره همه میگن شانس یک بار در خونرو میزنه دیگه سی بشی کسی نمیاد و اینا...اهل دوس پسرم نبستم راستش..

مرسی  عزیزم دلم باهاش نیس اخه اخلاق خانواده همه چیش اوکیه اوکیه از آشناهای فامیله ولی من کوتاه ...

اگر خوشت نیومده هیچوقتم خوشت نمیاد به حرف بقیه گوش نکن عزیزم

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706