2733
2734
عنوان

چی الان دلت میخواد بگی؟

28507 بازدید | 1936 پست
سلام این تاپیک و زدم تا هر حرفی توی دلت مونده و دوست داری بگی رو اینجا بنویسی.... میتونه یه نصیحت باشه میتونه یه اعتراف باشه میتونه یه اعتراض باشه میتونه درد دل باشه میتونه یه جمله خنده دار یا عاطفی باشه.... کلا هر چی توی دلت هست رو بگو
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
اعتراف میکنم مث قبل همسرمو دوست ندارم
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
واااااااااااااااا چرا بسته رزالین خودش بست ؟؟؟آزاده
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اعتراف میکنم از معتادی به نی نی سایت دراومدم نسبت به قبل
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2728
وای گناه داره دختر زودپز تو بلند مدت برای سلامتی خوب نیست
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
آمین.......
2738
زودپز مواد رو تو فشار و دمای خیلی بالا سریع می پزه از لحاظ مولکولی ساختارشون تغییر می کنه و بیشتر دکترا و محقق ها پخت و پز رو با سرعت .و این فشار خوب نمی دونن و می گن باعث بسیاری از بیماری ها میشه
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
آمین.......
اعتراف می کنم اصلا و ابدا حوصله خونه زندگی رو ندارم.تا اطلاع ثانوی.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
چرا سارا؟
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
2706