2733
2734

در هفته ۱۱ بارداریم هستم ، همه چیز خوب پیش میرفت دیروز رفتم سونو گفت جنین رشد نکرده و به اندازه ۴ هفته است ! احتمال سقط داد و گفت طبیعی سقط بشه بهتره ! از یک ساعته که لک بینیم شروع شده، خون سیاه و تیره ! فعلا در حد لکه و دردی هم ندارم ! چون تجربه سقط ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید !

آیا راه برم ؟!! آیا اگر دستشویی نرم هم دفع میشه تو نوار بهداشتی؟!! چون جرات رفتن به دسشویی رو ندارم ؟!؟ خونریزیم کی زیاد میشه ؟!  دردام قراره زیاد بشه؟!! چیکار کنم ؟!! 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
مگه سونو قلب نرفتی ک ۱۱هفته توقف رشدشو فهمیدی؟

جایی که من زندگی میکنم زودتر از ۱۱ هفته سونو نمیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستان مهربونم سئوال من یه چیز دیگه است ، ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید 

من عصر لکه بینی داشتم تا فردا صبح. کم کم هم لکه ها شد خونریزی و هم درد اومد سراغم. بعد هم تا ظهر حدود دو سه ساعت دردهای ریتمیک زایمانی داشتم. که بالاخره تموم شد ولی همچنان خونریزی داشتم. رفتم دکتر با سونو گفت همش دفع شده. 

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من حدود دو سه ساعت دردهای وحشتناک داشتم. دستشویی هم نترس برو، بالاخره دفع میشه. سقط ها با هم فرق داره. بعضی ها اصلا درد نمی‌کشند. خونریزی تا هم احتمالا کم کم زیاد میشه. ایشالا که به خیر میگذره.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2738
دوستان مهربونم سئوال من یه چیز دیگه است ، ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنماییم کنید 

منم هفته هشتم رفتم سونو گفت ضربان قلب نداره باید کورتاژ بشی

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
من عصر لکه بینی داشتم تا فردا صبح. کم کم هم لکه ها شد خونریزی و هم درد اومد سراغم. بعد هم تا ظهر حدو ...

هفته چندم سقط کردید ؟؟

قبل سقط که فقط  خون زیاد میاد بعد موقع سقط یهوحالت  زور میاد انگار دسشویی  شماره دودا ...

😔😔😔😔😔

چقدر سخته😞

اره جالبه من اصلا لک بینی و خونریزی هم نداشتم درد شکم هم نداشتم تو تا قبل اینکه بری سونو داشتی؟

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
من حدود دو سه ساعت دردهای وحشتناک داشتم. دستشویی هم نترس برو، بالاخره دفع میشه. سقط ها با هم فرق دار ...

خیلی میترسم

2706