2737
2734
عنوان

تزیین کیک تولد

9543 بازدید | 21 پست

سلام دوستان. من کیک زیاد درست میکنم اما تا حالا تزیین نکردم. مادرشوهرم خیلی اصرار کرد که کیک تولد خواهرشوهرمو من درست کنم. اگر قبول نمیکردم ناراحت میشدن...حالا بلد نیستم تزیین کنم.شنیدم خامه کشی سخته و رفتم شکلات گرفتم که آب کنم و کیک رو باهاش روکش کنم و تزیینات بعدی رو انجام بدم 

اما مشکل بزرگم اینه که کار با شکلات رو بلد نیستم لطفا هر کدوم که سررشته دارید فوت و فن های کار رو بهم بگید.مثلا کیک سرد باشه یا گرم.شکلات داغ داع باشه موقع روکش یا سرد و اینکهبا چی شکلات رو صاف کنم؟

ممنون از همتون

یا گاناش درس کن تا داغه و شله بریز رو کیک کامل سطح کیکتو میپوشونه صاف و یکدست

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

خامه هم از قنادیا بگیر فرم‌گرفته با قیف بریز رو کیکت صافش کن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شکلات تخته بگیر به همون اندازه ک شکلات میریزی خامه بریز بعد بنماری کن باز ک شد بریز روش .روشم با ترافل های رنگی و میوه و بیسکویت و اینطور چیزا تزیین کن

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
یا گاناش درس کن تا داغه و شله بریز رو کیک کامل سطح کیکتو میپوشونه صاف و یکدست

رو گاناشت نمیخواد با چیزی صاف کنیا،اگه تا گرمه بریزی خودش صاف میشه

خامه و با شکلات خرد شده مخلوط کن و بزار رو شعله 

خامه که گرم می شه شکلات توش حل می شه وقتی شروع کرد جوش های ریز بزنه گاناش درست شده 

از رو شعله برمی داری و صبر می کنی تا یکم خنک بشه بعد این مایع آروم روی کیک می ریزی و می گذاری تا سرد بشه 

بعد هم با شکلاتهای سنگی رنگی روش بریز خیلی خوشگل می شه

2738
خامه و با شکلات خرد شده مخلوط کن و بزار رو شعله  خامه که گرم می شه شکلات توش حل می شه وقتی شرو ...

شکلات اماده مخصوص روکش خریدم. اگه بزارم خنک بشه و بعد بریزم اونوقت با چی صافش کنم؟

ینی از رو گاز برداشتم بلافاصله بریزم روی کیکم که سرد شده؟

در حال قل قل نباشه ها

بزا جوشش بخوابه بریز

خیلی خوب میشه.بزا عکسش پیدا کردم بفرسم برات خودم درس کردم

2706