2726
اخه یه تایپیک دیدم که نوشته بود کالسکه عصایی برای سفر با هواپیما می خواستند
چون اونی که من خریدم عصایی نیست به همین دلیل سوال برام پیش اومد

چون من هم یه سفر با هواپیما در پیش دارم که میخوام کالسکه رو هم با خودم ببرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون خانومها از راهنمایی هاتون
من مسافرتم خارج از کشوره. و باید دو بار هواپیما عوض کنم.
اگه تحویله بار بدم تو اولین توقفگاهم که ترکیه است نمی تونم بگیرمش چون بار رو در کشور مقصد می دن
و من می خوام نی نی رو چند ساعتی که تو ترکیه هستیم بذارم تو کالسکه. دفعه هایه پیش دیده بودم که اجلزه میدن کالسکه یا کریر فقط یکیش رو بیاری تا دم در هواپیما و اونجا می زارند تو نایلونی و موقع پیاده شدن میدن. همانطوری که گل یاس جون گفتن. من با دیدنه سواله این خانوم گفتم شاید کالسکه باید عصایی باشه که موقع تا شدن جا کم میگیره
در کل ممنون
فکر کنم باتوجه به جواب هایه شما فرقی نکنه و هر دوشو قبول می کنند
بازم ممنون
مامان سمی جان بستگی به نوع پرواز هم داره ، اکثرا موقع ورود به هواپیما ازت میگیرن و دوباره تحویلت میدن اما من در سفر اخیرم با لوفتانزا پرواز داشتم در پرواز رفت به ایران کالسکه را توی آلمان بهم دادن و راحت بودم ، دوباره موقع پرواز تحویل میگرفتن ، اما در پرواز برگشت متاسفانه توی آلمان ، کالسکه را ندادند ، من و چند نفر دیگه بودیم ، اونها پرواز به امریکا داشتن ، رفتیم اعتراض کردیم ، گفتن باید بروید از بار تحویل بگیرید که اینقدر دردسر داشت با بچه نمیشد بری دنبالش ، همگی بی خیال شدیم و کالسکه ها را مقصد تحویل گرفتیم

حتما موقع گرفتن کارت پرواز تاکید کن که کالسکه را میخوای توی استاپت تحویل بگیری ...و مطمئن باش که بهت میدن یا نه !
یا موقع ورود به هواپیما به مامورینش بگو که کالسکه را توی بار نفرستن و بگو که حتما احتیاجش داری
¥ Doing what you like is freedom , Loving what you do is happiness ¥