2410
2553
این بیبی امروز من دیروز و پریروز هم مارک مدیکور امتحان کردم و هاله انداخت فردا موعد پری

مثبته مبارکا

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
مثبته مبارکا

خدا از دهنت بشنوه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثبته مبارک باشه عزیزم برا من هم دعا کن

یا امام رضا🤲، ایشالا روزی همه منتظرا 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2720
2714
بله عزیزم من باردار بودم ب نظرم این تست از بی بی چک هم درستتره

وقتی بالا اومد و ریخت، کفش موند یا محو شد؟

چون من الان ۵روز عقب انداختم، روزِ سوم وایتکس ریختم هیچ واکنشی نشون نداد ولی روز ششم کف کرد ریخت بیرون

مقدار مساوی از وایتکس و ادرار رو در یک لیوان شفاف بریزید اگر کف کرد و به حالت کف دار موند و رنگ ادرا ...

چرته باباخب برین ی بی بی چک بخرین مگه چقدرهزینش میشه که خودتونواذیت میکنید😕

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

عزیزم اشتباس دوستای من و خود منم انجام دادیم 

گفتن کف کنه یعنی بارداری من باردار بودمو کف نکرد

دوستام باردار نبودنو کف کرد 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706