2726
عنوان

اگر یه شب بفهمین شوهرتون

4139 بازدید | 158 پست

مسواک شما رو اشتباهی میزده چیکار میکنین؟؟امشب فهمیدم هر دومون داریم مسواک سبزه رو میزنیم😭الانم زیر بار نمیره که سبزه برای من بوده.بهش میگم از کی میزدی اینو میگه از اوله😭😭جالب اینجاست که من مواظب بودم حتی مسواکامون بهم نخوره

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

وا چی میشه زده دیگه😕

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

😂😂😂

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچی ازش چندشم نمیشه

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

از این اشتباها کرده. ولی خب دیگه شوهره  عیب نداره  😊  تازه من دومادم. اشتباهی برای خواهر زنش. که اونکی خواهرمه رو میزد 😂😂😂😂😂😂😂😂 بعد که فهمید. هی. اوغ میزد 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

وااای کلی خندیدم😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706