2726
مرسی مامانای گل انشالله نینی های شما هم سالم و سلامت زیر سایه پدر مادرشون بزرگ بشن

مامان مهربون عزیزم حق با سارا جونه بیشتر حالتهای بچه هامون شبیه هم هست و دلیل اینکه خدایی نکرده نینی شما مشکل بردیا رو داره نمیشه چون همشون توی یه سن هستن مهم وزنه بچست که اگه نرماله هیییییچ مشکلی نیست
منظوره منم از خوب شدنه بردیا این نیست که دیگه گریه نکنه و صبح تا شب خواب باشه قبلا اگه 5 دقیقه ای میخوابید الان 1 ساعت میخوابه و بقیه روز بیداره
بیماری بردیا خیلی ناجور بود انشالله که هیچ کدوم از نینیهای شما این مشکل نداشته باشن شبها تا خوده اذان من و شوهرم سرپا بودیم خواب بردیا ساعت 6صبح تا 12 ظهر بود بقیه ساعتها بیدار بود و جیغ میزد و به زور شیر بهش میدادم اصلا اشتها نداشت و کولیکش شدید بود!

مامانا امیدوارم شما هم زودتر به وزنه قبلتون برگردین من با اینکه همون وزنه قبلیمم اما شکم دارم شلوار لی هام تمام لباسهای قبل حاملگیم اندازمه اما باید شکمم تو بدم تا دکمه شلوارم بسته بشه انگاری باد داره! کل بدنمم پره ترکه که خیلی حرص میخورم دیگه هیچ وقت شبیه قبلمون نمیشیم اما ارزشش داشت چون یه نینی ناناز داریم

منم هنوز لکه بینی دارم و پیش نیومده برم سفر و همیشه به یه بهونه ای از زیرش در میرم چون خیلی میترسم

ما هم تصمیم گرفتیم کادوهای بردیارو سکه یا یه پلاک که اسم خودش روش حک باشه بخریم
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای بچه ها,امشب بدترین شب زندگیم بود.ما ساعت 8 شب رفتیم خونه مادرشوهرم مهمونی,تا رسیدیم خواهرشوهرم که جلوی در بود,ملورین ُُ ازم گرفت.منم رفتم مغازه بغلی خونشون که لباس ببینم.وقتی برگشتم دیدم ملورین داره شدیدا گریه میکنه.دو سه روزی میشه وقتی شروع به گریه میکنه با �بدبختی ساکتش میکنم,قبلا تا میمی میدادم زودی ساکت میشد اما الان دیگه وقتی گریه میکنه اصلاااا سینه نمیگیره,باید ساکتش کنم با کلی التماس سینمو بزارم دهنش.خلاصه هرکار کردیم آروم نشد,دقیقا دو ساعت پشت هم گریه کرد,از گریه سیاه شده بود بچم الهی بمیرم خیلی اذیت شد.بردیمش بیمارستان معاینش کردن,گفتن باید سونو بشه ولی دکتر سونوگراف نبود.خلاصه ملورینم بعد دو ساعت آروم شد و خوابید.ماهم تصمیم گرفتیم فردا ببریمش پیش دکتر خودش تا راهنماییمون کنه.خیلی اعصابم ریخته بهم.الان نیم ساعته اومدیم خونه,گریم بند نمیاد,همش میترسم مشکلی باشه.اگرچه دکتر گفت احتمالا فقط گاز تو روده هاش هستشو باعث بیقراریش میشه.دعا کنید چیزی نباشه,خیلی نگرانشم.
CafeMom Tickers
نگران نباش ساراجون چیزی نیست فقط چیزای نفاخ نخور منم تجربه اشو داشتم. وقتی گریه میکنن دیگه هیچ چیزی جلوشو نمیگیره و تا گاز دفع نشه خوب نمیشن یه بار منم همینطور شدم و داشتم سکته میکردم. بدترین کار در این مواقع شیردادن به بچه اس چون دردشون رو زیادتر میکنه.
من فهمیدم حبوبات رو باید از شب قبل خیس کنم بعد بپزم، هندوانه به هیچ عنوان نمیخورم، خورشت بادمجون یا هرچیزی که بادمجون توش هست نمیخورم، باقالا اصلا و ابدا
شما هم برنامه غذاییت رو نگاه کن ببین چی خوردی
نگرانی نداره
CafeMom Tickers
2728
سارا جون نگران نباش عزیزم هیچ مشکلی نیست نمیخاد بیخودی بچه رو ببری سونو!!!!!!
بردیا هر شب اینجوری میشد اصلا ساکت نمیشد شیر نمیخورد فقط جیغ میزد سیاه میشد از گریه نمیشد ساکتش کنی تا خودش خسته میشد و ساکت میشد الانم توی هفته یکی دو بار اینطوری میشه اما خب بهتر شده راحت تر میشه ساکتش کرد
فقط نفخ داره هیچیش نیست بیخودی خودت نگران نکن شیرت خراب نکن استرس بدترین چیزه خیلی زود به بچه منتقل میشه
میخای ادرسه دکتری که بردیارو بردم بهت بدم تا ببریش اونجا ؟؟؟من که بهش ایمان اوردم و خدایی خیلی میفهمه
CafeMom Tickers
سلام

خوبین مامانا و نی نی ها
میبینم که همتون اومدین و حسابی ترکوندین
خخخخ

سلام میناجون خداروصد هزار مرتبه شکر که به خیر گذشت و الان پسر گلت بهتر شده
خیلی سخته مخصوصا اینکه تقریبا یک ماه درگیر این قضیه بودی

سلام مامی جون
دومادت خوبه تازگیا دستاشو مشت میکنه بعدش اوق میکنه کلا برنامهدداریم من همش از دهنش درمیارم باز دستشو میبره دهنش
سر صبح با مشت تو دهنش بیدار میشه اب دهنشم تازگیا سرازیره

درمورد لکه ببنی
ببین مفنامیک هر هشت ساعت استفاده کن
قرص اهن هم استفاده کن دچار کم خونی و ضعف نشی
حتما یه دکی خوب برو که خونریزی قطع بشه
سونوی بعد زایمان رفتی یا نه
اگر هنوز ادامه داره یه سونو حتما برو

Lilypie First Birthday tickers
مامان مهربون منم خیلی چیزا نمیخورم,اما هندونه زیاد میخورم,پس شاید بخاطر اون بوده...اینجوری هیچی نباید بخوریم که ... آخه شیرم میدیم, بیشتر چیزا هم که خوردنش ممنوعه,پس چیکار کنیم.
بنظرم هرکسی هرچیزی که میدونه نفاخه اینجا بنویسه,همه روتو یه لیست جمع کنیم,بدونیم چیا نفاخه لااقل نخورم این طفلیا انقد اذیت نشن.

مینا جون اگه شمارشو بدی ممنون میشم ... اگه خدانکرده دوباره تکرار بشه,پیش اونم میبرم.فعلا امروز میبرمش پیش دکتر خودش.
CafeMom Tickers
راضیه جون ملورین هم همش دستش تو دهنشه طبیعت بچه هاس ...من که مرتب دستشو میشورم و مانعش نمیشم,چون حس میکنم بخشی از روند رشدشونه ,اگرچه امروز میخوام از دکترش بپرسم که اشکال داره یا نه.
آب دهنشم که واویلاس,مخصوصا تو حالت ایستاده,تمام یقش همیشه خیسه.
CafeMom Tickers
ساراجون مطمئن باش از خوردن هندوانه اس، 2 روز که نخوری نتیجه اش رو میبینی. احتیاجی نیست ببری دکتر، من برای این قضیه 3 بار پیش دکتر رفتم هربار انواع و اقسام شربتای ضد نفخ و کولیک شامل قطره گیاهی، شربت، پماد برای چرب گردن شکم بهم دادن اصلا شد یه داروخونه ولی مگه تفلکیا این قطره های بدمزه و تلخ رو چقدر میتونن تحمل کنن.
منکه هیچ کدوم رو دیگه ندادم و فقط چیزای نفاخ نخوردم. هم شیرخوردنش خوب شد و هم پی پی کردنش و هم خوابش

راضیه جونم ممنونم از راهنماییهات نه هنوز سونو نرفتم مفنامیک اسید رو یه نفر دیگه هم بهم گفت ولی نخورده بودم امتحان میکنم
یه دکتر هم پیدا کردم قراره برم هفته دیگه پیشش
نیکی فردا 2 ماهه میشه باید برم برای واکسنش برامون دعا کنید
راستی اینجا خاطره زایمانم رو گذاشتم دوست داشتین بخونید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=5870&PostID=18063841#18063841
CafeMom Tickers
راستی خبری از آرنیکا نیست چرا؟ یعنی میره سرکار؟
نیکی هم همش دستش توی دهشه وای عزیزم وقتی انگشت شصتش رو میمکه خیلی نازه!! بعدشم خودش میخوابه با اینکار و یهویی که درمیاد از دهنش گریه اش میگیره منکه به اینکاراش فقط میخندم
CafeMom Tickers
مامان مهربون عزیزم اشکم در اومد خاطرت خوندم بمیرم چقدر عذاب کشیدی باز خدارو شکر که درد کشیدنت بی نتیجه نبوده و تونستی زایمان کنی چقدر اون دکتر نفهم بوده که نتونسته اندازه بچه رو تشخیص بده به قوله شما منم اصلا شکم نداشتم و همه میگفتن چقدر بچم ریزه اما ماشالله بردیا 3400 بود دکترم هفته 30 بهم گفت بچه درشته و احتماله زیاد سزارین میشم

منم صبح کیسه ابم پاره شد و رفتم بیمارستان میخاستن بهم امپوله فشار بزنن اما انگاری تو همون لحظه یه فرشته ظاهر شد(یکی از ماماها) و نزاشت این کارو کنن وگرنه وعضم از تو هم بدتر بود چون اخرش سزارین میشدم
CafeMom Tickers
همه بچه ها مثل همن سایدا منم همینطوریه ولی به جای جیغ نق میزنه اصلا نمیدونم چشه
کلا خوابش خیلی عجیبه همش بیداره و همش خوابش میاد فقط شبها میخوابه روزا کلا بیداره تا 10 شب روزا هم 5 دقیقه میخوابه سریع میپره از خواب منم شنیدم هندونه خوب نیست ولی میخورم اخه همش عطش دارم
سارا جان نی نی ت رو نمیخواد سونو کنی مینا راس میگه
واااای مامان مهربون چقد سختی کشیدی طبیعی زایمان کردن خیلی خوبه ولی شما خیلی دیگه سخت زایمان کردی
زایمان منم خیلی عالی بوود البته سزارین بود کلا بدنا با هم فرق میکنن
مرسی مینا جونم لطف کردی

مامان مهربون یه چند روز هندونه نمیخورم,ببینم از اون بوده یا نه,انقدرم هندونه دوس دارم و بقول شیما تشنم هم میشه,خیلی هندونه میچسبه ولی چاره چیه دیگه.من که هرچی میخورمیترسم بچمو اذیت کنه.مثلا خربزه,گیلاس یا هرچیز دیگه.اینا هم خوب نیستن نه؟

CafeMom Tickers
2706