2726
عنوان

اصفهانیاااااااا بیاین زودی😊😎

108 بازدید | 17 پست

دکتر زیبایی خوب سراغ دارین؟؟؟؟؟؟

تو اصفهان یا کاشان

میخام توهمین چندماهه عمل کنم

عیدم عروسیمه

دکتر خوب سراغ دارین کارش تمیز باشه و مشکل تنفسی پیش نیادو نیاز ب ترمیمم نداشه باشه

بیشتر از 7تومنم نشه😆

کجاتو

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ بینی میخوای عمل کنی به نظرت دیر نیست ؟؟؟ 

شاید تا عید ورمش نخوابه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

من خیلی ساله عمل کردم نمیدونم دیگه الان چطوریه من سال 89 عمل کردم پیش دکتر علیپور خیلی راضی بودم 

دخترخالم پیش ابدالی عمل کرد فاصله لب و بینیش خیلی زیاد شد لبش به سختی بسته میشه 

دوستمم پیش فیروزه ای عمل کرد بینیش خیلی باریک شد کلیپسی عملش کرد البته  و مشکل تنفسی در شب داره 

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

من تاحالا اطرافیانم یا خودم عمل نداشتیم 

اما تو همین سایت دیدم ک خیلیا میگفتن حتی تا یکسال ورم بینی داشتن 

البته بستگی به بدن هم داره 

یه دکتر خوب پیدا کن زودتر و با اون مشورت کن 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
من خیلی ساله عمل کردم نمیدونم دیگه الان چطوریه من سال 89 عمل کردم پیش دکتر علیپور خیلی راضی بودم&nbs ...

به نظرت عمل کنم تا عید خوب میشه ورمش

حداقل جوری ک خیلی تابلو نباشه

تا حدودی ورمش میخوابه ولی تا یکسال را ورم داری که طبیعیه

همین ک زشت نباشه و یکم ورم باشه ک اشکال نداره

چون عید عروسیمه اونموقع نمیخام زشت باشه😕

علیپور هنوزم خوبه؟؟

2706