2726
عنوان

بی فرهنگی در باشگاه!!

725 بازدید | 62 پست

من یه مدته باشگاه میرم، قدو هیکلم خوبه رو هم رفته فقط یکم بالاتنه م کوچیکه که چون لاغرم بد نیست خودمم مشکلی ندارم باش

امروز دوتا خانم تو باشگاه اومدن بهم میگن واای چرا کوچیکه و فلان و بهمان کن که بزرگ بشه و این حرفا،آخرش هم یکیشون روشو کرد به اون یکی و گفت بیچاره شوهرش!!!!!

من اینطوری بودم     

نمیدونم اسمشو بزارم فضولی،بی شعوری، بی فرهنگی؟؟؟!!

ولی هرچی که هست خوبه وقتی میریم باشگاه،مهمونی و ... کاری به هیکل دیگران نداشته باشیم و در موردش نظر ندیم

من چه گویم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واااااا

ب دیگران چ مربوطه

مگه زندگی فقط این چیزاس؟! 

چ ادمای بیشعوری پیدا میشن

احتمالا اینجور آدما از زندگی مشترک فقط س ک سشو میفهمن چیه

میزوگی تو فوتبالیستا  همونی ک تا دم مرگ جنگید

از همين خاله زنكياي باشگاه و اينا بدم مياد كه نميرم

بايد جوابشو ميدادي

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

بی فرهنگیه...

کلا تو حامعه ما همه از هیکلاشون ایراد میگیرن،

شما که لاغری خوبه، تازه بیچاره دوستای چاقم همه عمرشون رژیمن و از هیکلاشون خجالت میکشن...

دیروز داشتم یه برنامه درباره دیور میدیدم، 

خانمای فرانسوی تقریبا هیچ کدوم سینه نداستن، زیر لباس تخت بودن.

اما هیچ کدوم، سوتین اسنجی هم نپوشیده بودن.

از بس اعتماد به نفس دارن

درون من جهانیست... برای اداره آن هزاران راه امتحان کردم... و بهترین فرمانروای جهانم وجدانم است.. و چه کافیست... 
واااااا ب دیگران چ مربوطه مگه زندگی فقط این چیزاس؟!  چ ادمای بیشعوری پیدا میشن احتمالا اینج ...

دقیقا! مهمترین دغدغه زندگیشون همینه دیگه

سطح فکرشون پایینه

من چه گویم 
باور کن همونشم نمیفهمن. و از شدت عقده اینجوری فضولی بقیه را می کنند

از حسادتشونه

احتمالا شوهرشون بهشون بها نمیده هرکاری میکنن

میزوگی تو فوتبالیستا  همونی ک تا دم مرگ جنگید
2706