2737
2734

دوستام جمعه عقد تنها خواهرمه و من فقط همین یهذخواهر رو دارم شوهرم سال 96اوایلش با خونواده من قهر کرد بخاظر اینکه برای خواهرم خاستگار میخواست بیاد مامانم اینا زنگ زدن به ما گفتن جمعه میان خاستگاری شمام بیاین ولی باز قبلش میگیم بهتون ماهم مسافرت بودیم بعدش دیگه زنگ نزدن منم زنگ زدم به مامانم ببینم چی شد مامانم گفت پسره خودش تنها اومد اونم ازمون خواسته بود کسی رو نگیم تو خاستگاری منو میگی آب شدم از خجالت پیش شوهرم،شوهرمم خیلی ناراحت شد و هرچی عقده از خواهرم تواین 3سال گرفته بود خالی کرد سرشون بگذریم که چقدر با شکم حامله فحش خوردم بخاطر کار خواهر خودخواهم و از همه بدتر طرفداری مادرم از خواهرم بلاخره حق رو نمیدم بهشون باید به داماد جدید میگفتن نه ما به اونیکی دختر گفتیم اگه نیان بد میشه ولی نگفتن حتی خواهرم حاظر نشد بخاطر من از شوهرم عذرخواهی کنه مثلا بگه ببخشید همچین موضوعی پیش اومد من میخوام شما به عنوان برادر نداشتم بیای اما پسره قبول نمیکنه!خواهر خودخواهم قبول نکرد حتی شوهرم گفت حق نداره خواهرت بیاد بچه رو ببینه هی التماس کردم به خواهر که شوهرم میگه نباید بچه رو ببینی گفت عیب نداره!اما من به اصرار مادرم شب گذاشتم بیاد بیمارستان قایمکی ببینه درضمندمن خواهر کوچیکه ام،حالا عقد خواهرمه و مامانم مهمون دعوت کرده موندیم چطوری به شوهر من بگیم که بیاد که بعید میدونم یا لااقل بزاره کن برم با اینکه دلخوشی نداره واسه بستن در دهن فامیل میرم که اگه این دلیل رو به شوهرم بگم میگه تو پشت منو خالی کردی کلا هنگ کردم کمک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه شرایط سختی عزیزم

من بودم انقدر باهاش حرف میزدم که برم حتی اگه شوهرم نیاد

اخه دوست که نیست بگی مهم نیست بودو نبودش خواهره اونم یه دونه

البته به مامانت یا خواهرت بگو زنگ بزنه شوهرتو راضی کنن

2738

خون به پا میکنم و میرم

روابط خانوادگی ما و خاستگارای خواهرم هم به شوهر من ربطی نداره که یه سالم قهر کنه بخاطرش!! 

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

خیلی سخته ولی باید یجوری مدیریت کنی که مشکلی بین تو و شوهرت پیش نیاد منم شوهرم یکسال و نیم با خانواده م قهر بود من تنها خونه مادرم میرفتم عروسی دختر داییم که خیلی با دایی و زنداییم صمیمی هستم بخاطر قهر شوهرم نرفتم ولی خوب خواهر فرق میکنه هر طوری که هست با زبون اجازه بگیر برو  

چه لزومی داره شوهرت برا خواستگاری حضور داشته باشه، اصلا نباید قطعی بهش میگفتی که ما هم میریم، بعدشم چرا آب بشی بری تو زمین؟!بگو شرایطش نبوده که ما هم باشیم، نباید اصلا خانوادتو مقصر بدونی، الان هم به شوهرت بگو که این حق شماست که مراسم خواهرت باشی، والسلام

من خواهر ندارم ارزوشو دارم 

ولی اگه داشتم خواهرم دنیام بود ی لحطه نمیتونستم تصور کنم چنین چیزیو سعی ام میکردم شوهرم باهاش رفیق بشه و ب عنوان خواهرش رابطشون خوب باشه که اینجور مسایل باباجناق پیش نیاد.الان که هم مجردم هم ارزوی خواهر😢

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

يعني من طلاق گرفتنيم باشه ميگيرمو ميرم شوهرت الان اينجور ميكنه فردان نميزاره عروسيش بري بعدنم ميگه خونشون نرو حتي انقدر پررو ميشه كه ميگه با شوهرخواهرت سلام عليك نكن به خدا تو فاميل ديدم كه ميگم از الان دمشوبچين بگو پس بايد با خواهر خودتم قطع رابطه كني😌

2706