2726

سلام خانما ... من موهامو دکلره کردم... ولی خیلی زبر و خشنه دوست دارم نرم و لطیف باشه... شامپو مخصوص موهای رنگ شده و نرم کننده میزنم.... به نظرتون چه کاری انجام بدم... ماسک مو خوبه؟ یا روغن آرگان یا روغن زیتون؟؟؟؟؟ لطفا هر مراقبتی بلدین راهنماییم کنید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
کریستال بزن

سرم مو کریستال منظورتونه؟ میزنم راضی نیستم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من موداشتم تاباسنم دوس باردکلره کردم کامل سوخت الان کوتاکردم بعد رفتملوازم ارایشی ک ماسک موداد عالی بود باتوجه ب قیمت کمش گفت خیلیاراضین میبرم بعد حموم وقتی موتره میزنی نیاز بشستشوام نیس موهام انقدخوبشدهماسک.موی کالیون

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
سلام من موداشتم تاباسنم دوس باردکلره کردم کامل سوخت الان کوتاکردم بعد رفتملوازم ارایشی ک ماسک موداد ...

قیمتش چنده عزیزم؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
سلام من موداشتم تاباسنم دوس باردکلره کردم کامل سوخت الان کوتاکردم بعد رفتملوازم ارایشی ک ماسک موداد ...

بیشتر ارایشگاه برا سود بیشتر خودشون مواد ارزون و بی کیفیت میخرن موی مشتری رو داغون میکنن 

من سالاهاس دکلره میکنم ی تار موهام نیوخته خراب نش ه 

پودر دکلره و رنگ مو بهترین مارکارو میخرم خودم تو خونه کارمو میکنم  

بیشتر ارایشگاه برا سود بیشتر خودشون مواد ارزون و بی کیفیت میخرن موی مشتری رو داغون میکنن  من س ...

منم رنگامو خودم.میکنم سالی یبار میرم ارایشگاه پول، خوبم میدم بازم موادخوب نمیزنن

موهای منم همینه جنس موهامون خشکووزه دکلره هم بدترکرده هروقت ازحموم اومدی سشوارباشونه گردبکش وسرم مومیزنم من براق میکنه موهاموولی برای نرم شدنش بایدروغن مالی کنیم اونم ک اصلاجالب نمیشه موها

موهای منم همینه جنس موهامون خشکووزه دکلره هم بدترکرده هروقت ازحموم اومدی سشوارباشونه گردبکش وسرم موم ...

ن من این ماسکو ک گرفتم نرم کننده ام نمیزنم موهامو نرمه نرم و براق میکنه

خواهرمن اریشگره موادشوخودش میخره جنس خوباشوک خریده بودموهامودکلره کردم ولی بازسوخت موهام اصلاهم اونهمه موادنمیبره ک ارایشگرااونهمه پول میگیرن خواهرم میگ بعضی وقتافقط ۲۰تومن موادمیگیره ولی طرف به۳۰۰تومنم راضیه ک پول ارایشگربده

2706