2733
2734

این قرص از طرف روانپزشک برای مشکلاتی مثل افسردگی اضطراب ترس رفتار وسواسی ذهنی و عملی  مشکلات ارتباطی و از این قبیل تجویز میشه اثرگذاری اش هم تا یک ماه طول میکشه و مطمئن مثل هر دارویی عوارضی هم داره نمیخوام کامل توضیح بدم که به چه علت این دارو رو مصرف میکنم البته یه بخشی اش برای اضطرابه من قرص رو از یک چهارم شروع کردم و به یک دوم رسوندم و از فردا باید کامل مصرف کنم الان تقریبا ۳،۴ روزی میشه که شب ها بدخواب شدم و اشتهام زیاد شده حالت تهوع کمی هم دارم بخصوص شب ها اما مهم تر از اون یه حالتی شدم انگار افکارم پراکنده شده نمیتونم به وظایف روزانه فکر و تمرکز کنم اصلا نمیدونم زمان چطور برام میگذره الان بهم نگید که نباید قرص میگرفتم و این داروها عوارض داره درواقع من تو شرایطی بودم که نظم زندگی ام داشت بهم میریخت و به دارو برای کمک نیاز داشتم فقط میخواستم تجربیات کسایی که این دارو رو مصرف کردند یا میکنند بدونم 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام‌عسلم من بخاطر فشار مینیمم دو سال می خوردم ..سعی کن خارجی بگیری عوارضش کمتره ....افزایش وزن داشتم ....و فراموشی ...حافظه ام پاک می شد .....بعد دوسال کم کم قطع کردم ...ولی کلا قرص خوبی بود ...تاکید می کنم حتما خارجی رو بگیر ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

منم استفاده میکردم هیچ عوارضی نداره فقط اول باید دوز کم مصرف کنی بعد کم کم زیادش کنی هنین ولی سعی کن خودتو به قرص عادت ندی چون اینطوری هردفعه دکتر یچی قوی تر بهت میده که روزبه روز بدترشی من خودم این مشکلو داشتم

من مصرف کردم،وقتی یکی کامل میخوردم سرخوشی کاذب بهم دست میداد شدیدددددد،تپش قلب در حدی ک‌ نمیتونستم بخوابم،استرس و اضطراب کاذب

ولی نصف میخوردم خوابالودم میکرد،سرخوشی کاذب،افزایش اشتها

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من مصرف کردم،وقتی یکی کامل میخوردم سرخوشی کاذب بهم دست میداد شدیدددددد،تپش قلب در حدی ک‌ نمیتونستم ب ...

دقیقا منم همینطوری هستم کی حالم طبیعی میشه؟

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2738

من ک گذاشتم کنار ولی تپشه موند روم!

فک کنم با مصرف مداوم کم بشه

ولی همون نصفه بمون  بهتره ۲۰ میخوری؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من ک گذاشتم کنار ولی تپشه موند روم! فک کنم با مصرف مداوم کم بشه ولی همون نصفه بمون  بهتره ۲۰ ...

نمیدونم الان دو هفته از مصرفم میگذره

نمیدونم الان دو هفته از مصرفم میگذره

بهت نمیسازه اگه اینجوریه همون نصفه بخور

من نصف میخوردم اوکی بودم

الان چطوری 

هنوز استفاده میکنی 

منم هشت روزه دارم استفاده میکنم یهخورده گیجو ویجم 

انگشت پامم میپره 😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
الان چطوری  هنوز استفاده میکنی  منم هشت روزه دارم استفاده میکنم یهخورده گیجو ویجم  ...

الان چند روزه قرص رو کامل استفاده میکنم و مشکلی ندارم ولی متوجه شدم هر بار که مقدار قرص رو بیشتر میکنی مثلا ۲ روز اول که قرص رو به یک دوم یا کامل میرسونی یه علایمی داره که بعد رفع میشه من هفته اول مثل شما گیج بودم و خوابم زیاد شده بود سه بار تو روز میخوابیدم از هفته دوم همونطور که بالا توضیح دادم بی خوابی و پر اشتهایی گرفتم من زیاد فکر و خیال میکردم و اضطراب داشتم اما از هفته دومففهمیدم تمرکزم یکم کم شده و انگار دیگه اون افکار به سراغم نمیان وقتی قرص رو کامل مصرف کردم بعد نهار شکمم شل میشد اسهال یا استفراغ جزء عوارض هست من اسهال به اون شکل نگرفتم فقط بعد نهار اما الان که چند روزه قرص رو کامل مصرف میکنم حالم خوبه بدن کم کم عادت میکنه دیگه این قرص که برای من خوب جواب داده

الان چند روزه قرص رو کامل استفاده میکنم و مشکلی ندارم ولی متوجه شدم هر بار که مقدار قرص رو بیشتر میک ...

عه ممنون عزیزم خیلی خوب نوشتی 

تمرکزت خوب شده

من همش میترسم تمرکزم بر نگرده 

دیگه گیج نیستی 

من خیلی میترسم این عوارض توم بمونه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706