2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس   

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2728

برا بچه های سن چهارم و ششم میخوام از حروف و اعداد شرو کنم اموزش بدم بنظرتون باید بقیه صحبتاام سر کلاس انگلیسی باشه یا فارسی ؟ کلا راهنماییم کنین فمیلی استارتر سطحشون . 

اینو بگید دومین سوالمم بپرسم . 

برا بچه های سن چهارم و ششم میخوام از حروف و اعداد شرو کنم اموزش بدم بنظرتون باید بقیه صحبتاام سر کلا ...

انگلیسی بگو بعدش فارسیشو

بگو تا گوششون عادت کنه

Instagram📷me_in_netherlands 
برا بچه های سن چهارم و ششم میخوام از حروف و اعداد شرو کنم اموزش بدم بنظرتون باید بقیه صحبتاام سر کلا ...

سعی کن مخلوط باشه 

جاهایی که ساده هست رو انگلیسی بگو تا یاد بگیرن و لحجه عالی بگیرن 

ولی جاهای سخت و کلمه های پیچیده رو فارسی بگو اما انگلیسیشم بگو تا یادداشت کنن

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2738

فمیلی تا سطح 3 هم انگلیسی حرف می زنن هم فارسی 

ولی از بعدش موضوع می دن خود شاگرد هم باید صحبت کنه

مرررسی 

حالا دومین سوالم اینه که : 

برا کلاس ۱۵ جلسه ای که هر جلسه ۱ ساعت و نیمه و دوتا دانش اموز داره . چقد باید بگیرم ؟ کلا چجوری حساب میشه ؟ 

با توجه به اینکه اموزشگاه تو تهرانه و من اولین کلاسمه ❤

دقیقا همین طوره  دخترم که می رفت دوره های اول اینطور بود

😘😘😘😘

مندهمین کتابو تدربس میکردم بله صد در صد باید انگلیش باشه اصلا تو کلاس نباید فارسی حرف مگر بچه هنگ باشه و متوجه نشه یا نهایتا جاهای مهم رو بعد انگلیش اون لحظه کلمه ای ترجمه کنین و از حرکات پانتومیم استفاده شه تا شاگرد بفهمه هم زبانشون قوی میشه هم یاد میگیرن فارسی حرف نزنن

من حتی واس بچه ها نقاشی میکشیدم و پاور پوینت درست میکردم خیلی دوس داشتن

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
مرررسی  حالا دومین سوالم اینه که :  برا کلاس ۱۵ جلسه ای که هر جلسه ۱ ساعت و نیمه و دوتا ...

نزدیک صد تومن 

مثلا هشتاد و خورده ای برای هر دانش آموز 

موفق باشی 

2706