2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نظام قدیم حساب میشی چون الان به جای پیش دانشگاهی سال چهارم دارن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خوش به حالت من چهارتا درسمو میخوام پاس کنم هیشکی نیس بچمو نگه داره😢غیر حضوری ام از قیمتا خبر ندارم واحدی چقدر شده

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2714
خوش به حالت من چهارتا درسمو میخوام پاس کنم هیشکی نیس بچمو نگه داره😢غیر حضوری ام از قیمتا خبر ندارم ...

چه رشته ای هستی؟خب مامانت برات نگه نمیداره من یه بار لیسانس گرفتم این لیسانس دومه میخوام کنکور بدم

نظام جدید چطوریع

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
چه رشته ای هستی؟خب مامانت برات نگه نمیداره من یه بار لیسانس گرفتم این لیسانس دومه میخوام کنکور بدم

واای افرین مامانم نیس همسر پدرمه چون بچم یک سال ک نیمه اس و نیاز به عوض کردن پوشک و این چیزا داره  نمیشه بعدشم فاصله خونه هامون خیلیه و ... کلا شرایطش نیس وسال 98 آخرین کنکوریه که ما نظام قدیما میتونیم شرکت کنیم بعد دروس تغییر میکنه

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2706