2703
2553
عنوان

لکه قهوه ای و درد شدید کمر وسط سیکل

345 بازدید | 13 پست

سلام چهار روز پیش که روز پانزدهم سیکلم بود با دوره ی نامنظم۲۹ تا۳۳ روز، باقصد بارداری اقدام به نزدیکی کردیم،دیروز یک مقدار فعالیت زیاد داشتم بیشتر در حالات نشسته و ایستاده بودم و آخر شب درد کمر شدید داشتم،امروز که روز ۱۹سیکلم هست روی لباس زیر لکه قهوه ای افتاده بود حدود یک سانت،الآن هم رطوبتم زیاده ولی رنگش شیری متمایل به زرد هست،و گاهی احساس میکنم میخوام پریود بشم،تا به حال در این روز از سیکل سابقه لکه قهوه ای و این حالات رو نداشتم،زیر شکمم،پهلوهام و اطراف نافم هم گاهی احساس درد میکنم،علتش چی هست؟!

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
لک لانه گزینی شاید

یکم تحقیق کردم همه جا نوشته بود لکه بینی لانه گزینی یک هفته بعد لقاح هست،ما فقط چهار روز از رابطمون میگذره آخه،چه برسه به لقاح،اما خودمم دوست دارم همینی که میگید باشه

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل
2714
لک لانه گزینی شاید

برا امضاتون دعا کردم🙂