2703
2553
عنوان

چهل سالگی کجای زندگیه؟

689 بازدید | 19 پست

سلام دوستای مهربون،شوهرم چهل سالشه از جوونیش زحمت کشیده کار کرده درس خونده،روی پای خودش تا الان، خانوادش اوضاع مالی خوبی ندارن تازه کمکشونم کرده،زندگیمونم با هم خیلی خوب نبود تازه تازه داریم با اخلاق هم میسازیم و به سختی و با درمان هم بچه دار شدیم،خداروشکر الان وضعمون خوبه و دستمون به دهنمون میرسه،ولی دلم براش میسوزه موهاش سفید شده تا یکم رنگ آرامشو ببینه،بعضیا از اول جوونی همه چی دارن بعضیا هم اینجوری با زحمت ومشقت به همه چی میرسن،بچه ها بهم بگین چهل سالگی کجای زندگیه یعنی هنوز جوونیه؟یعنی دیر نیست یعنی جوونیشو نباخته؟دلم خیلی گرفته براش

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه

چهل هنوز جوونه مخصوصا برای مرد

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه عزيزم اينچه حرفيه  بستگي داره چطوري به زندگي نگاه كنه اين فكرها را نكنيد

من اینجوری فکر میکنم اصلا هم بهش نمیگم که ناراحت نشه

2714

سعی کنید از این به بعد نهایت لذت و از زندگیتون ببرین . افسوس گذشته رو نخورید چهل سالگی هیج جای زندگی نیست فقط یه عدد پس واسه خودت بزرگش نکن همین 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
سعی کنید از این به بعد نهایت لذت و از زندگیتون ببرین . افسوس گذشته رو نخورید چهل سالگی هیج جای زندگی ...

درسته حرفت باید دیدگاهمو عوض کنم

داری عاشق میشی کم کم....

من ؟ آره به خدا همین حسو دارم انگار زنه خوبی نبودم براش نمیدیدمش اصلا،الان میبینم چقدر زحمت کشه چقدر مهربونه

منم امسال 40 ساله میشم. با اینکه خیلی توی زندگیم سختی های مختلف کشیدم ولی اصلا احساس پیری نمیکنم. تازه الان وقتشه کم کم آدم ثمره زحمت هاش رو ببینه.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
2706