2737
2739

احساسات رمانتیک، صمیمیت و عشق معمولا به مرور در زندگی زناشویی کم می شوند. درست در این زمان است که بسیاری از زن و شوهرها متقاعد می شوند که به آخر راه رسیده اند.

یادتان باشد که ایجاد و حفظ یک رابطه خوب نیازمند وقت گذاشتن است. برای اینکه رابطه زناشویی موفق و عاشقانه ای داشته باشید، این قضیه باید اولویت حال حاضر و آینده شما باشد.

دکتر کسایی در این سمینار قصد دارد تا به ما بیاموزد چطور در روابط از رضایت بالاتری برخوردار شویم و زندگی همراه با شادی و عشق را در کنار یار خود تجربه کنیم.

درباره دکتر رحیم کسایی، دکتری حرفه ای مشاوره:

عضو هیات علمی گروه مشاوره دانشگاه خوارزمی تهران
دارنده پروانه رسمی مشاوره و روان درمانی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

چهارشنبه: 21 شهریور 97
ساعت 11 الی 12:30
فرهنگسرای ابن سینا، شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی، جنب شهر کتاب ابن سینا

هدیه نی نی سایت: ثبت نام در این سمینار  بصورت رایگان    

سلام چه حیف شرایط شرکت در سمینار را ندارم ایا راهی نیست فیلم یا مطالب سمینار تو سایت گذاشته بشه استفاده کنیم؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

حیف راهم دوره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از شما کجا میشه سوال پرسید و مشاوره گرفت؟؟

تو سایت البته😁

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2728

منکه مثل همیشه حتما میام ممنون از نی نی سایت و آقای صدیق منش بخاطر این سمینارها و دورهمی های عالی که کمک بزرگی به ما مادرهاست تا بتونیم هم آینده بهتری برای بچه هامون رقم بزنیم هم تو زندگی خودمون موفق تر باشیم

از شما کجا میشه سوال پرسید و مشاوره گرفت؟؟ تو سایت البته😁[/QUOTE]

[QUOTE=68184055]از شما کجا میشه سوال پرسید و مشاوره گرفت؟؟ تو سایت البته😁

سلام در بخش کلینیک مشاوره نی نی سایت
اگر همکاران دیگر رو دیدید می تونید از تخصصشون استفاده کنید و نام فرد رو در سوال بنویسید
اگر از بنده سوال دارید نام من رو در عنوان بیارید در خدمتم
لینک کلینیک

کلینیک

سلام به همگی 

امیدوارم بتونم بیام و ازین فرصتهای استثنایی که نی نی سایت در اختیارمون میزارن استفاده کنیم

سمینار تربیت جنسی که با حضور دکتر مهرابی و جناب آقای صدیق منش برگذار شد و من شرکت کردم میتونم به جرات بگم یکی از بهترین سمینارایی بود که شرکت کردم بود و مطمینم این سمینار هم مثل بقیه سمینارا مفید هستش 

ممنون نی نی سایت و ممنون اقای صدیق منش بابت زحماتتون 

سلام. چقدر خوبه که نی نی سایت این سمینارها و دورهمی ها رو گذاشتن. سمینارها که قسمت نشد برم ولی دورهمی هاش عالیه ان. و این که جناب صدیق منش این همه زحمت ما مامانای تنبل رو میکشن. 

این دورهمی ها برای من که خیلی خوب بود،هرچند راهم دوره و با دو تا دختر بدون وسیله کمی سخته ولی ارزشش رو داره، به نظرم هم برای همه لازمه. و مطمنم که اگه کسی یه بار بیاد دیگه نتونه نیاد. ممنون از نی نی سایت و بیشتر از همه اقای صدیق منش. هرچند میدونم از دست مامانای تنبل عصبانیه ولی باز هم همیشه کنارمون بودن. کاری از دستم برنمیاد جز ارزوی سلامتی و طول عمر با عزت براشون.

و البته از اون بچه شیطونا که مامانا رو عاصی میکنن که سه چهارتا قسمتشون کنه 😉

2738

خيلي عالي تمام سعي ام رو ميكنم كه در سمينار شركت كنم 

ممنون از اقاي دكتر صديق منش بابت تمام زحماتي كه بي دريغ و بي منت ميكشند تا كمي از بارهاي زندگي امروزه براي ما مادرها قابل تحمل تر باشه و به سمت مثبت نگري و مثبت انديشي گام برداريم 

مثل همیشه عالی...جناب دکتر صدیق منش نمونه یک آدم حسابی با افق بلند فکری و پر از دغدغه برای ساختن جامعه ای امن تر و پر از از امید برای مادران و کودکان فردای این جامعه...در روزهایی که نکبت از در دیوار این مرزو بوم می باره چقدر جای خالی آدمهایی مثل ایشون حس میشه...من متاسفانه سعادت شرکت در دورهمی ها را نداشتم ولی در سالهای متمادی همراهی با ایشون در گروههای اجتماعی  همیشه با دید تحسین و مشتاقانه  تمرینات و صحبتهای ایشون رو دنبال کردم و امیدوارم بتونم با ایجاد تغییرات مثبت در خودم پاسخ محبتهای بی دریغشون رو بدم.

ممنون جناب آقای صدیق منش برای تک تک زحمت ها و تلاشتون برای برگزاری سمینارها و دورهمی مادرهای این سرزمین وممنون از بابت این همه انرژی وانگیزه ای  که درافراد ایجاد میکنید ،به شرط حیات حتما دراین سمینار هم مثل سمینارهای قبلی با کمال میل شرکت خواهم کرد 

از درگاه ایزدمنان برای شما و تیم خوب نی نی سایت سلامتی ،شادکامی و موفقیت های روزافزون آرزومندم 

چقدر عالی که بازم میخوام تو یه سمینار درجه یک شرکت کنم من ثبت نام کردم و مطمئنم مثل سمینارهای قبلی کلی آموزه های خوب و کاربردی یاد میگیرم خصوصا با حضور دکتر کسایی حتما کلی پربار تر خواهد بود واقعا ممنونم از نی نی سایت و علی الخصوص جناب صدیق منش که با ایده های خلاق و درجه یکشون بهترین موضوعات و موقعیت های یادگیری برای ما مامان ها فراهم میکنند .دورهمی ها که با حضور دکتر صدیق منش برگزار میشه کلی انرژی مثبت و انگیزه در ما ایجاد میکنه جا دارد که همینجا مجدد ازشون قدردانی کنم و بهشون خداقوت بگم

وای خدای من چقدر عالی.من سمینار قبلی که در ارتباط با ترییت جنسی کودک بود شرکت کردم و فوق العاده راضی بودم خیلی چیزهای جدید یادگرفتم.از آقای صدیق منش بابت زحمت های بی دریغشون تشکر میکنم.به امید خدا این سمینار رو هم حتما شرکت میکنم.

سلام به همگي واقعا ممنون به خاطر اين سمينارهاي رايگان من هروقت از سمينار و دورهمي امدم حالم خيلي بهتر شده به خصوص دورهمي ها كه عالين و همدردي و احساسي كه بينمون به وجود مياد وصف ناشدني هست🙏🙏🙏🙏خيلي ممنون از اقاي صديق منش براي تلاش هاشون🌷🙏

حدود 5سال هست که از طریق مدرسه قبلی دخترم با آقای صدیق منش وآموزشهاشون آشنا شدم،مهمترین عنصر دلسوزی وتمایل شدید به آموزش به دیگران بوده.گاهی اوقات در سمینارهاشون که تقریبا 99درصدشون رایگان بوده شرکت کردم وهربار بهره بردم،توی روزگاری که انسانیت اینقدر کمیابه واقعا بودن آدمایی مثل ایشون باعث دلگرمیه.امیدوارم هر کی میتونه توی این دورهمیها وسمینارها شرکت کنه ومطمین باشه که هیچوقت پشیمون نخواهدشد.

2706