2733
2734

بچه ها من تو عقدم شهریور عروسیم بود ک ب فوتی خوردیم

۷ شب پیش شوهرم از دستش در رفت و ...

از پریودیم هم اون موقع ی هفته ای بود گذشته بود و شوهرم گفت چیزی نمیشه اما من ۴ شب بعدش قرص اورژانسی خوردم چون توی بروشورش نوشته بود میتونم تا ۱۲۰ ساعت بعد بخورم منم چون دلم نمیخواست بیشتر ازین پریودیم عقب بیفته خوردن قرص رو عقب انداختم

من هیچی ازین چیزا نمیدونم حتی نمیدونستم قرص اورژانسی چیه شوهرم برام خرید

حالا نمیدونم بعد چن وقت باید بیبی چک بذارم

دیشب گذاشتم منفی بود خیلی استرس دارم زیر دلم هم احساس میکنم سفت شده

میشه راهنماییم کنین

روم نمیشه از کسی بپرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم اولا برای اینکه این روش جواب بده شما باید سریع تر میخوردی یعنی هرچه زودتر نسبت به س ک س ت قرص اورژانسی هم تا اونجا که من میدونم تا ۷۲ ساعت بعدشه وقت داری.قرص اورژانسی دوز بالای از هورموناست که باعث اختلال هورمونی توی بدنت میشه و شما دیرتر از حالت عادی پریود میشی شما از تاریخی که قرص رو خوردی تا دو هفته صبر کن اگه پریود شدی که هیچ در غیر این صورت بی بی چک استفاده کن

زندگی زیباست ای زیبا پسند                                       زنده اندیشان به زیبایی رسند                                    آنقدر زیباست این بی بازگشت                                    کز برایش می توان از جان گذشت  
گلم اولا برای اینکه این روش جواب بده شما باید سریع تر میخوردی یعنی هرچه زودتر نسبت به س ک س ت قرص او ...

ینی دو هفته باید صبر کنم؟؟؟

وااای همینجوریش کلی استرس گرفتم

دیشب بعد ۷ شب بیبی چک گذاشتم ولی منفی بود

انشالله که باردار نشدی نترس عزیزم،ولی این قرص های اورژانسی عوارض بدی داره،سعی کنین مراقب باشین که مجبور به استفاده نشین 😘 

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
2738

هرچی زودتر بخوری بهتره بستگی ب رابطتونم داره کامل بوده یا ن 

ولی استرس نداشته باش ایشالله ک حامله نشدی

برام عجیبه یه خانوم متاهل عقدی ک اتفاقا رابطه هم داره چجوریه ک قرص اورژانسی نمیشناسه!!درسته روش خوبی نیست و میگن نباید بیشتر از دوسه بار در سال استفاده بشه

اما خب خوبه ک اطلاعات کافی داشته باشین

درضمن اگه دخول کامله از کاندوم استفاده کنین هم تمیز تره هم تو این شرایط این همه فشار و استرس وارد نمیشه بهت

بچه ها در واقع من تو عقب افتادن پریودی اون اتفاق افتاد شوهرم میگه دوره تخمک گذاریت تموم شده بوده ا ...

اگر همیشه سیکل هات منظم هست که اصلا تو اون دوره امکان بارداری نیست 👍🏼

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
ینی دو هفته باید صبر کنم؟؟؟ وااای همینجوریش کلی استرس گرفتم دیشب بعد ۷ شب بیبی چک گذاشتم ولی منفی ...

اره گلم دو هفته لطفا اصلا استرس نداشته باش بارداری همینجوری هم نیست دیگه

زندگی زیباست ای زیبا پسند                                       زنده اندیشان به زیبایی رسند                                    آنقدر زیباست این بی بازگشت                                    کز برایش می توان از جان گذشت  
2706