2726
عنوان

ناپدید شدن خط دوم بی بی چک

11876 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من در اقدامم قبلا یه سقط داشتم، دوفاستون میخورم چون پریودام نامنظمه، هر سیکلم28نهایت 30روزه میشه با قرصا امروز33روزه سیکلم هست و کمی کمر درد دارم هی منتظر پریود بودم ولی نشدم چو این ماه روز 12سونو بهم گفتم فولیکول هام ریزه و تشخیصpcoدادن واس همین امیدی نداشتم بی بی چک زدم بعد چند دقیقه خط دوم اومد کمرنگ بود ولی بعد ک رفتم باز نگا کنم بعد حدود5ساعت کمرنگتر و تقریبا محو شده بود خط دوم کسی همچین چیزی دیده؟ بارداری اولم کمرنگ بود خیلی کمرنگ 1روز روز بعد پریود که آز دادم مثبت بود میترسم از ازمایش دادن خجالت میکشم پیش همسرم که منفی باشه و روحیه خودمم داغون میشه... ب نظرتون ناپدید شدن خط از چی یعنی منفی بود؟ 

مهم اینه اولش هاله افتاده بیبی چک بعد ۱۰دقیقه دیگه هرچی جواب بده کاذبه میخواد مثبت شه منفی شه هرچی

ایشالله که بارداری

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از من که هیچی نشون نداد بعد سه دقیقه یه هاله کمرنگ معلوم شد دیگه هیچی 🙁

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
عزیزم حالت خوب نیستا. اونور خانما دارن میگن پوشک بچه 100تومنه شما میگی من تو اقدامم. ادم هنگ میکنه

هنگ نکنین شرایط همه فرق میکنه من خیلی وقته منتظر مادرشدنم، تازه اونم اگه بشم.... 

عزیزم حالت خوب نیستا. اونور خانما دارن میگن پوشک بچه 100تومنه شما میگی من تو اقدامم. ادم هنگ میکنه

فکرنمیکنم بچه اوردن کسی به بقییه ربط داشته باشه ها

مردم ما کی میخوان یاد بگیرن تو زندگی کسی دخالت نکنن

یعنی تو این گرونی خودشو بدبخت نکنه. همچنین اون بچه رو بچه دیگه ماله میلیونراس نه ملت عادی که همه ز ...

الان همه میلیونرن شما بگو میلیاردراااا😁درست میگین ولی شاید منم میلیونرم از کجا میدونین؟ همه شرایط رو میدونن و میسنجن واس همه سخت شده ولی باز دوست دارم مادر بشم بدبخت بشم😢😁

الان همه میلیونرن شما بگو میلیاردراااا😁درست میگین ولی شاید منم میلیونرم از کجا میدونین؟ همه شرایط ر ...

عزیزم اصلا نترسی ها یکم فقط خرجای اضافی خودت وشوهرت باید کم بشه

مثلا من گوشی ایفون داشتم فروختم سامسونگ مدل پایین دستمه پولرو پس اندار کردیم یا مثلا دیگه شامپو گرون نمیخرم یا چه میدونم قبلا ۵۰میدادم یه ژیلت میخریدم الان نمیکنم دیگه

در ضمن بچه که بیاد روزیشو خودش میاره فوقش پوشکش نمیکنیم کهنه بچه میزاریم مگه خودمون چطوری بزرگ شدیم و این حرفا نشد که ادم خودشو از مادر شدن بزنه🤨🤨🤨🤨🤨🤨😖😖

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
سلام دوستان من تقریبا ۲۰ روز پاکم دیروز بیبی زدم منفی شد بعدِ بیست دقیقه یه خط خیلی خیلی کمرنگ کنار ...

نه احتمال زیاد... چون ناپدید نمیشه و بعد بیروز قاعدتا باید دگ پررنگ باشه خط بی بی چک حالا زیاد شک داری و علائم داری و پریودات منظمه همیشه یه آزمایش بده

2706