2733
2739
عنوان

به نظرتون بهترین کار چیه

100 بازدید | 18 پست

خانوما بزارین اول یه چیزایی بگم در مورد خودم 

من الان نوزده سالمه و جدا شدم .توی یه شهر نسبتا کوچیک زندگی میکنم و امسال تازه کنکور دادم و منتظر نتایج و همچنین تو این شهر دخترا زود ازدواج میکنن خیلی زود .

امروز با خواهرم رفتیم دندون پزشکی از لحظه ای که وارد شدم نگاه سنگین یه خانومو رو خودم حس کردم سعی کردم توجه نکنم و با خواهرزادم سرگرم شدم بعد چن دقیقه همون خانوم سر صحبتو با ابجیم باز کرد و اخر سرم برا برادرش منو خواستگاری کرد بدون اینکه اطلاع داشته باشه من یه بار جدا شدمم خب اولش ابجیم میگفت نه هنوز باید درس بخونه و این حرفا 

منم گوشم تیز بود به حرفاشون گوش میدادم ک نوبت ابجیم شد و اون رفت پیش دکتر 

اون خانومم از فرصت استفاده کرد اومد کنارمم و از همه خاندانم پرسید منم جواب میدادم  ینی اگه تحقیق کنه میفهمه  

اخرسرم بهم گفت با داداش من ازدواج نمیکنی و کلی تعریف کرد از شغل و درامدو اخلاقو منم فقط گفتم نه به ازدواج فکر نمیکنمم ولی اصلا گوش نمیداد عکس برادرشو از توی گوشیش نشون داد   قیافش همه چیزش خوب بود 

نمیدونستم بهش چی بگمم از قیافه پسره خوشم اومده بود کارشم که عالی بود. میخواستم بگمم ک من یه بار جدا شدمم ولی به شدت متنفرم از این موضوع و اصلا دلم نمیخواد به کسی بگم 

خلاصه تا موقعی که خواهرم اومد اون خانومه حرف میزد من گوش میدادمم وقتی ابجیم اومد خانومه از ابجیم شماره خواست خواهرمم میگفت نه هنوز بچس و .... اونممم اصرار که حالا شماره بدین من با مادرتون حرف بزنم دیگه ناچارا ابجیم شمارشو داد

حالا شما فک کنین با این شرایط مث من براتون یه کیس خیلی خوب بیاد شما همون اول رد میکنین چون خب به احتمال زیاد اونا دخترر مجرد میخوان برا پسراشون و یا نه شانستونو امتحان میکنین و میگین که مطلقه این ؟ اونوقت اگه گفتن پس هیچی بهغرورتون بر نمیخوره ؟

چیکا کنم   

عزیزم شاخ و دم نداری که‌.‌ بیماری مسری ام نداری. آنقدر برا خودت غول نساز. خیلی راحت برخورد کن عزیز دلم. انشالله که خیر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حقیقتو میگفتم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738

من به شخصه متنفرم از اینجور خواستگاری های ندیده نشناخته

اولا اگه کسی اینطوری منو واسه پسرش یا داداشش خواستگاری کنه هیچ اطلاعاتی از خودم بهش نمیدم و دروغ میگم بهش

و اگر اون پسر پسر شاه باشه و درامدشم میلیاردی باشه و قیافشم بردپیت باشه یجوری به زور ردش میکنم بره فقط

چون اگه اون پسر ایرادی نداشت دلیلی نداشت خواهر و مادرشو بفرسته از کوچه خیابون واسش زن پیدا کنه

#نه_به_لایک
به خانوادش میخوای چیزی نگو ولی اگه جدی شد و اومدن جلو به پسره بگو همون اول کار 

نمیشه عزیزم شهر کوچیکه فک کنم بهترین کار همینه که زنگ زدن بگیم به قول دوستامون بعد چند جلسه خوبیت نداره 

اگه نخواستن که نمیان دیگ 

2706