2733
2734
عنوان

چه موقعی احتمال حاملگی بیشتر است

21995 بازدید | 10 پست

چرخه 28 روزه زنان:
طبق این شکل روز 1 تا 7 قاعدگی و خونریزی هست.
روز 8و9و10 میتونید هر کاری بکنید(البته با احتیاط و احتمال حاملگی تو این روزها با اینکه ضعیفه اما صفر نیست و روزهای با احتیاط بهش میگن
روز 14 تخمک گذاری هست بنابراین از روز 11 تا 17 روزهایی هستن که احتمال حاملگی خیلی بیشتره
از روز 18 تا 28 هم آزاد و کاملا بی خطر.هر کاری هم بکنید تو این روزا احتمال حاملگی نیست

من دوره هام از ۲۶ روز تا ۳۰ روز متغیر هست البته گاهی بخاطر استرس و ... بیشتر هم میشه . یعنی من تخمک گذاریم کی هست ؟ آخرین بار ۲۸ مرداد پری شدم و شنبه که ۱۴ پریم بود یه تخمک به اندازه ۱۵ یا ۱۶ میلی داشتم . دکتر گفت به درد نمیخوره یعنی تا امروز هم آزاد نمیشه ؟

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه 28 رور مثلا 25 یا 26 باشه و متغیر باشه چی. 

روز تخمک گذاری 1 هفته بعد پایان خونریزیه.3 روز قبل تخمک گذاری و 3 روز بعدش احتمال حاملگی هست بنابراین باید با احتیاط رفتار کرد.بقیه روزا حاملگی رخ نمیده

من دوره هام از ۲۶ روز تا ۳۰ روز متغیر هست البته گاهی بخاطر استرس و ... بیشتر هم میشه . یعنی من تخمک ...

ببینین شما دقیقا هفت روز بعد از پایان خونریزی تخمک گذاری میکنین سه روز بعد و سه روز قبلش بیشترین احتمال حاملگی هست بقیه روزا یا خیلی احتمالشون کمه یا اصلا احتمالشون زیر صفره حتی

2738
من دوره هام از ۲۶ روز تا ۳۰ روز متغیر هست البته گاهی بخاطر استرس و ... بیشتر هم میشه . یعنی من تخمک ...

ما چرخمون 28 روزه هست که به دو دوره 14 روزه تقسیم میشه.اولی دوره فولیکولی و دومی لوتئال که مرز اینا همون روز تخمک گذاری هست(روز 14 )
تخمک گذاری در 99 درصد مواقع همون روز 14 هست و در کسایی که دورشون کمتر یا بیشتر از 28 روز هست این فاز لوتئال هست که کوتاه تر یا بلند تر میشه و تاثیری تو روز تخمک گذاری نداره
اما 1 درصد هم هستن که ممکنه متفاوت باشن.این رو باید بره متخصص زنان زایمان چون من زیاد تو این مورد تخصص ندارم

خواهش میکنم ترس نداره خیلیا این مسائل رو نمیدونن

عزیزم یعنی من که ۹هرماه پریود میشم تانهایت ۱۴که یک هفته پریودی تموم میشه ۱۵و۱۶و۱۷میتونم بدون جلوگیری رابطه داشته باشم بعد از روز سوم به مدت یه هفته دوره تخمگ گذاریه وبعد از اون یه هفته باز اوکیه؟نظرا متفاوته ادم میترسه مثلا یکی گف من دوروز بعد پاکیم رابطه داشتم حامله شدم.من کلا میترسم بدون جلوگیری اما خب کاندومم داغونم کرده هم درد وعفونت بعد هررابطه هم شوهرم که هیچی نمیفهه با کاندوم