2410
2553
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 464693 بازدید | 330 پست

سلام دوستان من از عسل استفاده کردم بعدش ی کم لکه بینی داشتم ب عسل مربوط میشه یا نه 

دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه

ناز ساناز جون ممکنه کیستی چیزی داشته باشی یا عفونت ی سر ب دکتر بزن چک کن 

دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام دوستان

عسل طبیعی و درمانی موجود است ، به شرط براتون می فرستیم ،می تونید خودتون اگر اعتماد ندارید در آزمایشگاه های معتبر تستش کنید.

ارسال به تمام نقاط ایران

تلفن سفارش ۰۹۱۲۶۰۳۸۴۲۶

سلام دوستان ميشه بگيد دكتر دارو چي داده بهتون براي زخم ، اخه داروهايي كه به من داده فقط براي عفونت هست نه زخم !!! سيپروفكت و شياف واژينال و پماد كلوتريمازول 

ممنون ميشم شما هم داروهاتونو براي زخم بگيد 

خانمها الان دستیار دکتر من یه دستور داد بهم برای ضخم

گفت 2 قاشق چای خوری یا مربا خوری آویشن دم کنید و بعد الک کنید و با یه قاشق مرباخوری عسل ترکیب کنید توسط سرنگ داخل واژن بریزید و بعد نیم ساعت بخوابید 15 دقیقه اول هم پا را بالا بگیرید و بعد از پد استفاده کنید چون ممکن هست ضخم بریزد.

یه روز خوب نمیاد روز خوب را باید ساخت
2714

سلام دوستان عزیزم من یه پیشنهاد ویژه واسه خانوما دارم تا باعنایت خدا از این مشکلات راحت شین....من ساکن قم هستم وازتون میخوام بیاین اینجا پیش آیت الله تبریزیان که طب ائمه روانجام میدند...داروهای شیمیایی وطب غربی رو رها کنید...اگر ازشهرستان میاید ی شب قبل بیاین پابوس حضرت معصومه تا صبح ساعت۶ بهتون حضوری نوبت میدند...تلفنی خط ها شون اشغاله

آقای تبریزیان طب اهل بیت روانجام میدن...یادتون نره مشکلات مابه دست خدا واهل بیت وطبشون حل میشه نه به دست غرب و روش غربی ها...به خوده من داروی زخم و عسل طبیعی که اینجاخودشون میفروشن تجویز کردند....اینجا سرطانی ها خوب شدند

ضمنا اینجا عسلشون طبیعیه چون ناظرخوده آقای تبریزیان هستند...اما محض احتیاط بگید پودر صاف کننده خون تجویزکنند...تا خارش یا حساسیت ب عسل نگیرید...توسل ودعا یادتون نره...تاهرجا امکان داره پیش ایشون درمان رو ادامه بدین تاکاملا زخم یامشکلات دیگه خوب شه....وقتی خوب شدین انشالله حتما من وهم دعاکنید...حتما بیاین اینجا تا مهمون حضرت معصومه دختره باب الحوائج هم باشید تا خوب شین...یاعلی

2706