2726
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 465239 بازدید | 330 پست
منم تجربمو بگم البته برای کامل کردن حرفای دوستان من عسل رو با سرنگ میکشیدم بعد داخل اپلیکاتور تزریق میرکدم البته یکم حوصله میخواد ولی راحته سعی کنین عسل رو در جایی بذارید که زیاد سرد نباشه مثلا در دمای اتاق نه اینکه گرمش کنینا نه....اگر عسل در جای گرم باشه راحت تر کشیده میشه و سفت نیست
موفق و سلامت باشید انشاءالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
من نمیدونستم چطور با عسل آدم به این زودی خوب میشه و 2 ماه پیش رفتم و زخمم رو سوزوندم
اما مادر شوهرم هم اینجوری شد و از اطراف بهش گفته بودن اگر ممکنه شورت و شلوار نپوش تا خوب بشی
و اینطور هم شد.
از کجا بفهمیم عسل طبیعیه یا نه؟ما که دسترسی به کندو نداریم. از داروخانه میشه تهیه ؟؟؟اصلاً چیزی به اسم عسل درمانی وجود داره که مطمئن باشه؟؟تمام عسلهایی که ما میتونیم تهیه کنیم خوراکی هست و یا از توی سوپری ها میشه گیرش آورد یا نهایتش از عطاری ها. عسل استریل طبیعی رو از کجا میشه گیر آورد. خود من بهترین عسلی که میتونم گیر بیارم از همین خوراکی هاست . اما از یه سوپر مطمئن و از نوع صادراتی خیلی گرونش به اسم dr nik. یعنی این به درد میخوره؟
صفا جون من از عسل طبیعی استفاده کردم و خوراکی بود و چیزیم در مورد استریل بودن نداشت
فکر نکنم موردی داشته باشه.سعی کن بگردی عسل خوب و کاملا طبیعی که بهداشتیم باشه حالا تهیه کنی .همین.
2706