2737
2734
عنوان

بچہ ها شما دوست دارید به یک کشور دیگه مهاجرت کنید!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 70 پست
ممنونم عزیزم .شرایط اقامت منظورمه واینکه اونجا راحتید یعنی مردمش چجورین اخلاقن ؟؟

راستش من هنوز درگیر شرایط اقامت نشدم تو انگلستان٬ چون قبل از انگلستان تو یک کشور اروپایی دیگه زندگی می کردم و بعد از اینکه شهروند اون کشور شدم اومدم انگلستان. البته با خروج انگلستان از اتحادیه اروپا احتمالا باید سال های آینده دوباره برم دنبال کار اقامت و شهروندی.   

اما به صورت کلی شرایطش مثل بقیه ی اروپاست. افراد یا از طریق دانشجویی میان و بعد کار پیدا می کنن و موندنی میشن٬ یا ازدواج٬ یا پناهندگی. که البته پناهندگی رو انگلستان خیلی سخت میگیره و برای ازدواج هم شرط درآمد داره (درآمد همسر زیر یک مقداری باشه نمی تونه همسرش رو بیاره انگلستان.)

مردمش هم خوبن روی هم رفته٬ از مردم شمال اروپا و آلمانی هاو... خونگرمتر و مهربون تر هستن. مخصوصا توی شهرهای کوچیکتر. من همسرم خودش اصالتا مال یک شهر خیلی کوچیک تو جنوب انگلیسه و خانواده اش هم هنوز همونجا زندگی می کنن٬ مثل شهرستان های ما یک خانواده ی بزرگ با کلیییی فامیل دارن و همیشه موقع کریسمس و... دور هم جمع میشن و با هم مدام در ارتباط هستن. البته شهرهای بزرگتر روابط فرق داره طبیعتا و افراد زندگی هاشون مدرن تر و انفرادی تره. 

اما من راضی ام روی هم رفته. هم زندگی اجتماعی و هم کار و.... (البته رفاه و حمایت اجتماعی تو انگلیس به اندازه ی کشورهای شمال اروپا یا حتی آلمان و هلند نیست٬ مثلا مهد کودک و.... پولی و خیلی گرونه٬ از نظر رفاه اسکاندیناوی از همه جا بهتره)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
همه ی دتیا رو می گردم . فرانسه. المان . چین. کره . ژاپن . هلند هند  تنها جایی که نمی رم عربستا ...

بچه پولداري قطعا😂اونم از نوع راحت طلبش!

اون و. بچه پولدار  راحت  طلب جذب نميكنه! 😜

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من هنوز درگیر شرایط اقامت نشدم تو انگلستان٬ چون قبل از انگلستان تو یک کشور اروپایی دیگه زندگی ...

پس ي جوجه خارجي دنيا مياري انشالله

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
از نظر اب و هوایی سرما ؟ شرایط کاری ؟ و سختیش چقده اوایلش ؟ 

من قبل از انگلستان یک جای خییییلی سردتر زندگی می کردم به همین دلیل آب و هوای انگلیس برام مثل کالیفرنیا می مونه!   

اما  جدای شوخی کلا آب و هوای اروپای غربی مزخرفه٬ انگلستان باز از خیلی جاها بهتره٬ چون یکی دوماه تابستون گرم داره اقلا و زمستون ها هم خیلی سرد نمیشه. مخصوصا امسال که تابستون فوق العاده گرم بود.

شرایط کاری تو انگلستان دوتا جنبه داره: خوبیش اینه که کار راحت پیدا میشه٬ یعنی کسی که واقعا دنبال کار باشه بیکار نمی مونه اصلا. اما بدیش اینه که (با استانداردهای بقیه ی اروپای غربی و شمالی) ساعت کاری و حقوق و بیمه و... خیلی خوب نیست توی همه ی شغل ها. مخصوصا برای شغل های غیر تخصصی.

سختی اوایلش هم فکر کنم بستگی به این داره که چطوری اومده باشین. مثلا من دانشجویی اومدم اروپا بنابرین یک سری مشکلات رو نداشتم٬ اما از طرفی چون تنها اومده بودم به هر حال آدم باید سریع تر بتونه مستقل بشه و یاد بگیره از پس کارهای خودش بربیاد. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2728
پس ي جوجه خارجي دنيا مياري انشالله

جوجه ی یک چهارم ترک٬ یک چهارم فارس ٬ نصف انگلیسی.   

بچه پولداري قطعا😂اونم از نوع راحت طلبش! اون و. بچه پولدار  راحت  طلب جذب نميكنه! 😜

نه بابا بچه پولدار نیستم 

ولی جایی نگفته که ارزو بر جوانان عیب نیست😀😀😀😀😀😉

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
جوجه ی یک چهارم ترک٬ یک چهارم فارس ٬ نصف انگلیسی.    

چه باحال 

از الان سه تا زبان مسلطه

2738
من قبل از انگلستان یک جای خییییلی سردتر زندگی می کردم به همین دلیل آب و هوای انگلیس برام مثل کالیفرن ...

مرسی عزیزم از راهنماییت

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

یعنی باید چه شرا یطی باشه که برای مهاجرت دو دل نباشید!!! -دلتون به چی خوشه؟واقعا چی اینقدر دو دلتون میکنه ؟اخه خاله و دایی و برادر و خواهر چقدر مهمتر از سلامتی روحی و روانی و حق زندگی ادمها میتوانه باشه؟ بعد هم برام جالبه یکی تاپیک میزنه مثلا به نظر شما فلان کشور برم به نظرتون بهتره یا مثلا اون کشور؟اخه عزیز من مگه اصلا شرایط مهاجرت به دست من و شما هست اصلا مگه اون کشور فرش قرمز پهن کرده فقط ما موندیم که تصمیم بگیرم -برایم جالبه؟