2726
عنوان

کلنیک مادر تبریز

1859 بازدید | 5 پست

دوستان کسی از تبریز هست که از طریق کلنیک مادر بچه دار شده باشه؟ مشکل من سقط مکرر هست

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

والله من شنیدم کلینیک مادر خیلی پول میگیرن یجورایی حیله گری و دزدی میکنن 

دکترشم خیلی مالی نیست 

دکتر دانایی اللن خیلی متبحره تو تبریز

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله من شنیدم کلینیک مادر خیلی پول میگیرن یجورایی حیله گری و دزدی میکنن  دکترشم خیلی مالی نیس ...

آره دکتر دانایی تعریفشون رو شنیدم ولی دکتر قبلیم گفت برو کلنیک مادر دو دل شدم که برم دانایی یا اونجا. 

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
2728
 چ جوریه من م مراغه ام اما نشنیدم

والا منم دکترم میگفت برم ولی اطرافیان همشون میگن برو دکتر دانایی. مشکل شما چیه؟