2726
عنوان

براتون حمد میخونم

242 بازدید | 68 پست

خواهریا

میشه بیایید😢

میخوام براتون حمد بخونم

میشه شماهم برام ۱۴ تا صلوات بفرستید؟؟؟

برام خیلی دعا کنید صبرم ته کشیده

قلبم اینقدر شکسته ک دیگه نا ندارم

برام دعا کنید و صلوات رو ب نیت رسیدن ب خواسته دلم تو همین هفته بفرستید

منم براتون حمد میخونم و دعاتون میکنم

تروخدا از ته دلتون برام دعا کنید

انشاءالله حاجت روا شیم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برات صلوات میفرستم انشاالله ک حاجت روا شی لطفا منم دعا کن خیلی نیاز دارم ممنون🌹🌹🌹

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

اِن شاا... حاجت روا بشی خدا دلتو شاد کنه 🙏 براتون صلوات میفرستم 🌸

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

سلام. برات میفرستم همین الان. برام دعا کنید دیشب تا حالا درد دارم

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

براتون ۱۴ تا صلوات فرستادم.

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

برای رهایی من هم دعا کنید.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706