2726
سلام مامانای با تجربه من نینیم چهر ماهشه تا حالا شیر خودمو بهش دادم ولی بعضی شبا تو شیشه میدادم که باعث شد نی نی دیگه سینمو نمیگیره از رابط سینه هم استفاده مردم نشد حالا تصمیم دارم شیرمو بدوشم بدم که کار خیلی سختییه من از این شیردوشای معمولی پمپی چیکو دارم نمیدونم شیر دوش برقی بهتره یا همینا خوبن با توجه به قیمت زیاد شیر دوش برقی میخواستم بدونم ارزششو داره بخرم یا در همین حد پمپیها هست لطفا راهنماییم کنید من هربار که سینم پره تا دویستا با پمپی میدوشم ایا با برقی بیشتر میشه دوشید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
lمن دستی مدلا دارم واقعا راضی ام با اینکه شیرم زیاد نیست ولی کاملا جواب میده. بچه منم سینه نمیگیره.
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط بعضی شبا بهش با شیشه دادم الان نی نی خواهرم هم شیشه میخوره هم سینه مامانشو ولی نی نی من زود به شیشه عادت کرد منکه خودم خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم دلمم نمیاد شیر خشک بدم از طرفی هم همش احساس میکنم شیر دوشیده شده خاصیتشو از دست میده
2728
مارال جون اگه بهش سینه ندی و بدوشی بعد از مدتی سینت خشک می شه ، چون که اگه بدونی رابط بسیار نزدیکی با میکدن داره تولید شیر - پس سعی کن که اگه می خوای سینه بدی بهش دیگه شیر ندی ولی اگه می خوای شیشه بدی که هیچ بدوش-
من اول ها می دوشیدیم با مارک مدلا که برقی خیلی هم راضی بودم و دیگه دست آدم از کار نمی افته (خسته نمی شی)