2726
عنوان

دودلی برای ادامه تحصیل

341 بازدید | 50 پست

سلام من تا مقطع فوق لیسانس در بهترین دانشگاه های سراسری درس خوندم و همیشه درسم خیلی خوب بوده و با معدل بالا فارغ التحصیل شدم و بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شدم بعد از حدود 10سال  با مقداری مطالعه در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد قبول شدم ولی حالا که قبول شدم می بینم که اصلا علاقه و حوصله درس خوندن مثل سابق را ندارم و دلم راضی به این کار نیست شاید دوری از محیط درس و دانشگاه باعث این بی حوصلگی و بی علاقه ای به درس خوندن شده باشه نمی دونم ولی به چند دلیل فکر می کنم که باید دکتری بگیرم.  وقتی می بینم که برخی همکاران من به اندازه من تلاش نکرده اند ولی آن ها هم توانسته اند مدرک فوق لیسانس بگیرند خیلی راحتتر از زمان من وارد دانشگاه شدن و خیلی راحتترهم مدرک گرفتن و از همه نظر با من برابرند باعث میشه که تصمیم بگیرم که ادامه تحصیل بدم تا نسبت به آنها برتری پیدا کنم چون الان تقریبا همه مردم یا حداقل همه همکاران من فوق لیسانس دارن از نظر شغلی هم گرفتن مدرک دکتری از نظر حقوقی تاثیری نداره واز نظر ارتقا رتبه هم مشخص نیست و از طرفی هم می گویم شاید با گرفتن مدرک دکتری بتونم شغل بهتری پیدا کنم در سازمانی به غیر از جایی که کار می کنم الان خیلی دودلم و نمی دونم کار درست چیست برم دانشگاه به هر سختی شده حتی بدون حوصله ادامه تحصیل بدم و چه بسا با بازگشت دوباره به محیط دانشگاه شاید به درس خوندن مثل سابق علاقه مند بشم و یا این که ادامه تحصیل ندهم 

از طرفی من همیشه دانشگاه سراسری درس خوندم ولی الان دانشگاه آزاد قبول شدم از این نظر هم یک مقدار دولم که ایا ارزش داره در دانشگاه ازاد درس بخونم  با دادن شهریه های سنگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا که قبول شدی ادامه بده وگرنه بعد پشیمون میشی میگی کاش‌ میخوندم

چون یه مدت از دانشگاه دور بودی فکر میکنی‌حوصله شو نداری تو جو دانشگاه که قرار بگیری کم کم حس و حالت میاد سر جاش

2728
حالا که قبول شدی ادامه بده وگرنه بعد پشیمون میشی میگی کاش‌ میخوندم چون یه مدت از دانشگاه دور بودی ف ...

شاید شما درست میگی الان که حوصلش ندارم  شاید برم دانشگاه حوصله پیدا کنم نمی دونم ولی خوب از طرفی چون دانشگاه ازاد قبول شدم  هم یک مقدار دودلم

شاید شما درست میگی الان که حوصلش ندارم  شاید برم دانشگاه حوصله پیدا کنم نمی دونم ولی خوب از طرف ...

با تمام سلول هام درکت میکنم ک میگی حوصله درس نداری😁

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706