2726
عنوان

حواس پرتی وترس از رانندگی

296 بازدید | 7 پست

پنچ سال گواهی نامه گرفتم .الان نیاز شدیدیبه  رانندگی دارم .مشکلی که دادم وقتی که پشت ماشین مینشینم یک لحظه حواسم پرت میشه

همش میترسم تصادف کنم یا ماشین خراب شه

دوتا بچه کوچولو  دو قلودارم همش می خواهند جلو کنارم باشن 

بنظرتون چکار کنم

اول که اصلاااااا بچه هاتو جلو نذار بشینن. هم فوق العاده خطرناکه هم جریمه میشی درحد لالیگا.

دوم که این ترس از رانندگی واقعا واقعا هیییییچ درمونی نداره جز رانندگی.

تنها راهت همینه. رانندگی رانندگی.

از کوچه های پت و پهن شروع کن. هی برو سر کوچه برگرد بیا بالا . ساعتهای خلوتی.

بعد برو یک خ خلوت و یک طرفه.

چند روز بعد خ خلوت و دوطرفه.

بعد سعی کن دور میدون و تقاطع.که گند ترین بخشش همین دورزدنه دور برگردون و تقاطعه‌.

اصصصصلا سعی نکن با شوهرت بری تمرین چون اکثر مردها اینجور وقتا میرن روو مخ آدم.

از یک شخص فامیل که اگه مرد باشه خیلی بهتره ( مثل برادر) خواهش کن کنارت بشینه و راهنماییت کنه.تا چند جلسه.

توو جلسات تمرینی اصلا بچه ها رو نبر.

موقع رانندگی موسیقی و رادیو رو خاموش کن.

شیشه ها رو بالا بده تا احیانا صدای توهین آدمهای بی فرهنگ و بیشعور رو نشنوی یا صدای بوق هاشونو. ناراحت نشو و اهمیتی نده . همه ی خانمهای راننده چه تمرینی چه حرفه ای این توهینها و بوقها رو اکثرا تجربه کردن.

همیشه مطمئن شو که ترمز دستی را تاآخرررررر خوابوندی.

قبل از حرکت نفس عمیق بکش و اسم خداوند رو بخاطر بیار و دعای آرامش بخش بخون.

موقع تمرین و رانندگی؛  بهترین تیپت رو بزن. حالا نه در حد عروسی. منظور اینه که به خودت برس بعد بشین پشت فرمون. اینکار اعتماد به نفست رو بالا میبره. امتحان کن.

موفق باشی عزیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول که اصلاااااا بچه هاتو جلو نذار بشینن. هم فوق العاده خطرناکه هم جریمه میشی درحد لالیگا. دوم که ا ...

عزیزم خییییییلی ممنونم جوابدادین 

حتما به تذکرهاتون عمل میکنم

من سال ۸۶گواهی روگرفتم اماننشستم تاسال ۹۴بعدیه پرایددست دوخریدم باشوهرم دوسه جلسه رفتم اتفاقاخیلی خوب اموزش میده بعدتنهاظهرامی رفتم وتوشهرخلوت می چرخیدم ماه رمضون هم بودسوتی هم میدادم خونه می اومدم جاهایی که برام مجهول بودمی پرسیدم 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم