2733
2739

خیلی حرفا دارم که رو دلم سنگینی میکنه دلم میخواد خیلی چیزا از مادرم بپرسم اما نیست خیلی حس بدیه . با اینکه شش ساله فوت کرده ولی بعضی وقتا به چیزی فکر میکنم بعد یهو با اشتیاق میگم باید از مادرم بپرسم بعد یادم میاد ک نیست تا ی مدت افسردگی میگیرم کاش راهی بود تو خواب ببینمش هروقت بخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی خیلی سخته برو سرخاکش بشین باخودش درو دل کن بزاراروم بشی پدرمادر ی نعمتن فوت هم کنن ادم باورش نمیشه.خدابیامرزه مادرتونو

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2738

روحشون شاد..اما همینجوری هم باشون حرف میزنید عالیه..سبک میشید..جواب سوالها رو در طی زمان میگیرید..بعضی سوالها هم بهتره جوابش ما ندونیم...شاید ندونستنش برامون بهتر باشع.

الهی ؛ روحشون شاد

براش قران بخون ازش بخواه ک بیاد ب خوابت

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

غصه نخور،مادر من زنده است اما پیر ومریضه منم خیلی حرفا دارم که بهش بزنم اما باید مراعات کنم کنارش غم تو دلمه خنده رو لبم دلم پر میزنه برا درد ودل کردن باهاش اما گناه داره طفلک....

مادرت فوت کرده برو کنار قبرش زار بزنو درد ودل کن اون تو برزخ خودشه دعاش اثر داره برات هرچند جوابتو نمیده اما میشنوه وشاید کمتر از زنده ها غصه بخوره چون آگاه تره....

2706