2726
دختر من شکاف کام داشت عمل کرده الان داره 3سالش پر میشه آبان تولدشه ) من 1سال جایی میبردمش و زیاد نتیجه نگرفتم بد ترازهمه این که بچه ام رو خیلی دعوا می کردند و گریه اش رودرمیآوردند خیلی باید دقت کنی در انتخاب
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
Salam bahar Jan man ye soal daram
dokhtaram 1 haftas dochare loknat shode to khonevade ma ersie yani khelia daran AMA dokhtaram ke Alan 4 saleshe kheili khob harf mizad ye dafe injori shod ke tarsid bad injor shod bordam goftar darmani ye Seri tosie Dade he be Rosh nayarim o ina
be nazaret chi kar bayad bekonam ta khob beshe
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
سلام بچه های من دوقلو هستن دخترم جمله میگوید خواسته هایش را میگوید اما پسرم حرف نمیزند وقتی باهاش حرف میزنم سرشو زیر میندازه اصلا به کتاب هم توجهی نداره ولی نسبت به فیلمهایی که براش میذارم خیلی خوب واکنش نشون میده البته گه گاهی افعال وکلماتی را میگه اما به ندرت وبا فاصله طولانی لطفا راهی به من پیشنهاد کنید متشکرم
خدایا شکرت به خاطر تمام ناشکریهایم مرا ببخش

سلام

من دختر ٥ساله اي دارم كه از ٤سالگي  متوجه شدم حرف زدن براش مشكله و نميتونه جمله بندي درس داشته باشه

خيلي نگران بودم

دنبال يه مركز تخصيصي گفتار درماني كودك ميگشتم

تا اين كه با مركز تخصيصي افتاب تو شرق تهران آشنا شدم

الان بيشتر از ٦ماه كه دارم با اين مركز همكاري ميكنم و

از كادر ش خيلي راضيم و دخترم خيلي پيشرفت كرده

خواستم به همه مامان باباها معرفي كنم

٧٧٨٨٩٩٨١

٧٧٧٣٤٤٥٦

گفتار درمانی
یکی از شاخه های توانبخشی است که اختلالات گفتاری را شناسایی و آن ها را درمان می‌کند. گفتار درمانی در حیطه های مختلفی فعالیت می‌کند و حتی درمان مشکلاتی همچون اختلالات مربوط به بلع را نیز پوشش می‌دهد. درمان مشکلات گفتاری در سنین پایین بهتر جواب می‌دهد و در صورت عدم درمان، تا دوره ی بزگسالی نیز ادامه پیدا می‌کند. مهم ترین عامل موفقیت در گفتار درمانی، صبر و تداوم درمان است. در ادامه مقاله به بررسی کامل گفتار درمانی می‌پردازیم. 

منبع : گفتار درمانی | روش ها و افراد نیازمند گفتاردرمانی

با سلام

یکی از بهترین مراکز گفتار درمانی و کاردرمانی در تهران رو میشناسم که من پسرم رو بردم  اونجا کلینیک فوق تخصصی دکتر نسیم مردانی برای گفتار درمانی و فوق العاده بود. واقعا کارشون عالی بوده. آدرس سایتش رو براتون گذاشتم که آدرس و تلفن رو بردارید.

کلینیک گفتار درمانی نسیم مردانی

http://www.rehab-nasim.com/

2706